Jenna Ortega ma romans z Johnnym Deppem? Aktorka skomentowała doniesienia

"Absurdalne kłamstwa" - tymi dosadnymi słowami Jena Ortega określiła doniesienia prasy o tym, że ma romans ze starszym o 40 lat Johnnym Deppem. Gwiazda serialu "Wednesday" zaznaczyła, że nie tylko nie jest związana ze słynnym aktorem, ale nawet nigdy go nie poznała. W podobny sposób całą sprawę skomentowali też przedstawiciele Deppa.

Informacje o romansie Jenny Ortegi i Johnny'ego Deppa opublikował portal plotkarski "Deuxmoi". Według dziennikarzy tego serwisu para miała się poznać na planie drugiej części filmu "Sok z żuka", którą realizuje właśnie Tim Burton. Problem polega na tym, że o ile Jenna Ortega rzeczywiście występuje w tej produkcji, to o udziale w niej Deppa nic nie wiadomo.

Jenna Ortega ucina spekulacje na temat romansu

Aktorka nie czekała jednak na to, aż jej fani sami domyślą się, że doniesienia portalu "Deuxmoi" są mocno naciągane. I postanowiła stanowczo ukrócić plotki o romansie z Deppem.

Reklama

"To jest tak absurdalne, że nawet trudno jest mi się z tego śmiać. Nigdy w życiu nie spotkałam Johnny'ego Deppa, nigdy z nim nie pracowałam. Proszę, przestańcie szerzyć te kłamstwa i zostawcie nas w spokoju" – napisała w poście na Instagramie Ortega.

W podobnym tonie na ten temat wypowiedzieli się przedstawiciele aktora. W przekazanym mediom oświadczeniu zapewnili, że Deppa nie łączą z Ortegą żadne relacje - ani zawodowe, ani prywatne.

"Nigdy jej nie spotkał, ani z nią nie rozmawiał. Nie uczestniczy w żadnym wspólnym projekcie i nie ma tego w planach. Jest zbulwersowany tymi bezpodstawnymi i złośliwymi plotkami, które mają zaszkodzić jego reputacji i karierze" – stwierdził rzecznik aktora.

Czytaj więcej: Johnny Depp w tarapatach finansowych. Gwiazdor roztrwonił majątek i zaciągnął ogromny kredyt

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Jenna Ortega | Johnny Depp

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama