Jan i Lenka Klimentowie zostali rodzicami. Znamy imię dziecka

Jan i Lenka Klimentowie zostali rodzicami. Para zdradziła imię swojego pierwszego dziecka.

W czerwcu Jan i Lenka Klimentowie ogłosili w mediach społecznościowych, że spodziewają się pierwszego dziecka.

"Nie zawsze da się wszystko zaplanować i nie zawsze jest wszystko o tak! Ale udało się. I w tym roku zostaniemy rodzicami!" - przekazali radosną nowinę, dołączając fotografie, na których trzymają zdjęcie USG.

Termin porodu planowany był na połowę grudnia i Lenka jeszcze niespełna tydzień temu wspierała swojego męża podczas finału "Mam talent!", w którym ten pełni rolę jurora. Jak później wyjawiła, na wszelki wypadek, zabrała ze sobą na to wydarzenie swoją położną.

Reklama

Jan i Lenka Klimentowie mają syna. Ma na imię Cristian

Wtedy nie było potrzeby korzystać z jej usług, ale dziecko i tak urodziło się przed czasem. Para poinformowała w piątkowy wieczór w mediach społecznościowych, że ich syn jest już na świecie.

"01.12. 2022 zostaliśmy przeszczęśliwymi rodzicami! To niesamowite uczucie i my wciąż nie możemy uwierzyć, że to się naprawdę dzieje. Nie było łatwo, ale daliśmy radę, bo dlatego najpiękniejszego człowieka na świecie można wszystko! Przywitajcie go: CRISTIAN KLIMENT" - napisali.

Nie zabrakło również podziękowań dla zespołu szpitala, personelu, położnej i wszystkich pomagających osób w czasie porodu.

Jan i Lenka Klimentowie: On był jej nauczycielem

Znana taneczna para pochodząca z Czech od sześciu lat tworzy szczęśliwe małżeństwo. 48-letni Jan i o 15 lat od niego młodsza Lenka nie mieli dzieci z poprzednich związków. Kliment był wcześniej żonaty ze szwajcarską tancerką Laurą Stefanie Hafner.

Lenka i Jan poznali się - jakżeby inaczej - na sali tanecznej. On był jej nauczycielem. Lenka miała wtedy 17 lat. Parą zostali kilka lat później.

Niedawno inna znana z "Tańca z Gwiazdami" para również doczekała się dziecka. Hanna Żudziewicz i jej partner - Jacek Jeschke - zostali rodzicami małej Róży 6 października.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Jan Kliment | Lenka Klimentova

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy