Jak naprawdę wyglądało jej zwolnienie? W końcu zdecydowała się na szczerość

Małgorzata Rozenek przez długi czas unikała odpowiedzi na pytania dotyczące zwolnienia z "Dzień Dobry TVN". Tym razem wybrała szczerość i w trakcie wywiadu ujawniła pewne szczegóły, o których nie wiedzieliśmy.

Małgorzata Rozenek -Majdan przez wiele lat byłą związana z telewizją TVN, prowadziła m.in. popularny program śniadaniowy, jakim jest "Dzień Dobry TVN". Niestety w 2023 roku fani musieli pożegnać się z uwielbianą prowadzącą. Do tej pory niewiele mówiła o kulisach zwolnienia, używała raczej dyplomatycznych odpowiedzi, ale teraz postanowiła zdradzić nieco więcej. 

Reklama

Małgorzata Rozenek: "Nałożyłam na siebie presję"

Oczywiście Małgorzata Rozenek nie pożegnała się w pełni z telewizją TVN - uczestniczy w programi “Pokonaj mnie, jeśli potrafisz", który testuje jej wytrzymałość i realizuje wyzwania rzucone jej przez mężczyzn.

Niedawno postanowiła wziąć udział w rozmowie z Żurnalistą, który zapytał prezenterkę o kulisy rozstania ze śniadaniówką. Co było przyczyną zakończenia współpracy z “Dzień Dobry TVN?

"Sama na siebie nałożyłam zbyt dużą presję. Miałam niezwykle wspierającą redakcję. Relacje, które tam nawiązałam, trwają do tej pory i są bardzo pozytywne. Tylko ta presja, którą ja sama na siebie nałożyłam, spowodowała, że ja po raz pierwszy w życiu — i powiedziałam sobie, że ostatni — pozwoliłam odebrać sobie radość ze swojej pracy, ze swojego życia i działalności" - wyjaśniła Małgorzata Rozenek w rozmowie z Żurnalistą.

Później dodała również, że nie odnajduje się w roli zadającej pytania, a czas, gdy pracowała w śniadaniówce, przyczynił się do zatroskania Radosława Majdana- męża, o jej stan zdrowia.  

Po zaledwie trzech miesiącach pracy w roli prowadzącej czuła, ze nie jest to stanowisko dla niej.  

"Wiedziałam, że to jest już pozamiatane" - powiedziała. 

Ostateczne pożegnanie z "DDTVN" odbyło się w przyjaznej atmosferze, z szacunkiem do uczuć Małgorzaty Rozenek-Majdan. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan | Dzień Dobry TVN
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy