Reklama

Izabella Krzan w obcisłym stroju. Nagranie rozgrzewa internet [wideo]

Izabella Krzan opublikowała krótki filmik prosto z siłowni. Modelka zaprezentowała kilka ćwiczeń i niemalże błyskawicznie skradła serca fanów. Internauci nie kryją swojego zachwytu. Zobaczcie nagranie!

Izabella Krzan na Instagramie

W ostatnim czasie Izabella Krzan coraz aktywniej udziela się w mediach społecznościowych. Miss Polonia 2016 nieustannie rozwija swoją karierę, a fani mogą podziwiać ją w programach takich, jak "Koło fortuny" czy "Pytanie na śniadanie". Prezenterka, u boku której na ekranie często pojawiają się Norbi i Tomasz Kammel, współprowadziła także sporo koncertów Telewizji Polskiej.

W wolnych od zawodowych obowiązków chwilach dzieli się swoimi przemyśleniami, doświadczeniami i kadrami obrazującymi kulisy swojej codzienności. 27-letnia modelka publikuje rozmaite fotografie, które za każdym razem podbijają wirtualne serca fanów.

Reklama

Niedawno pochwaliła się swoim treningiem. Z tej okazji udostępniła krótki filmik, na którym pokazała kilka ćwiczeń. Teraz, zrobiła to po raz kolejny... Jak zareagowali fani? "Super" - czytamy w sekcji komentarzy.

Na profilu, obserwowanym przez 269 tysięcy użytkowników, pojawiło się wideo, które niemal błyskawicznie obiegło sieć. Izabella Krzan zrelacjonowała swoje zmagania na siłowni. Celebrytka dba o swoją sylwetkę, dobre samopoczucie i zdrowie. W sportowym stroju starannie i ze skupieniem wykonuje kolejną serię ćwiczeń. Modelka motywuje do działania, a w sekcji komentarzy sypią się komplementy.

Pozytywne nastawienie, energia i chęć do zmiany na lepsze wydają się udzielać także internautom. Pochlebnym wpisom i słowom podziwu nie ma końca. Celebrytka ujmuje swoją osobowością, dystansem i niezwykłym zaangażowaniem. Obserwatorzy nie kryją, że są pod wrażeniem jej ciężkiej pracy.

"Forma na medal", "Iuznia!!", "Co tu gadać - ideał", "Iza, jaka rakieta", "Pracowita Dziewczyna" - piszą użytkownicy.

Autorka: Malgorzata Durmaj

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL