Reklama

Izabela Kuna tańczy na rurze

Izabela Kuna nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Znana z filmów i seriali aktorka właśnie zdradziła na Instagramie, że ćwiczy taniec na rurze! Jak sobie radzi?

Izabela Kuna to aktorka doskonale znana filmowej oraz serialowej publiczności. 51-letnia gwiazda zagrała w takich tytułach jak m.in.: "Barwy szczęścia", "Tango z aniołem", "Lejdis" czy "Teściowie". Prywatnie tworzy szczęśliwy związek z Markiem Modzelewskim, z którym ma syna Stanisława. Wcześniej gwiazda była związana z Dariuszem Kurzelewskim, a owocem ich miłości jest córka Nadia.

Serialowa Maria Pyrka z "Barw szczęścia" (aktorka występowała we wspomnianej produkcji w latach 2007-2016), w ostatnim czasie postanowiła sprawdzić się na zupełnie nowym dla niej obszarze - Kuna zdradziła w sieci, iż właśnie rozpoczęła swoją przygodę z pole dance!

Reklama

"Zwariowałam. Ćwiczę jogę, tańczę na rurze (Marek twierdzi, że głównie stoję), jem albo nie jem, za to w łóżku zawsze mam czekoladę z orzechami albo ememsy. Bardzo żałuję, że nie jestem młodsza i że nie wiem więcej. Ale póki co jestem zadowolona. Czego Wszystkim życzę. Ahoj przygodo!" - napisała w mediach społecznościowych Kuna.

Na potwierdzenie swoich słów aktorka zamieściła na instagramowym profilu serię ujęć wykonanych podczas treningu.

Izabela Kuna zbiera pochwały na Instagramie

Taniec na rurze, czyli pole dance, to dość trudna i wymagająca dyscyplina sportowa. Wspomniana aktywność fizyczna cieszy się jednak coraz większym zainteresowaniem także wśród gwiazd - taniec na rurze ćwiczy m.in. Anna Wendzikowska, a od niedawna także Izabela Kuna. Najnowszy post drugiej z wymienionych pań zebrał mnóstwo pochlebnych komentarzy, będących zarazem dopingiem.

"Jesteś niesamowita!", "Brawo, pani Izo", "Obłędnie Pani wygląda, co za figura!", "Super energia, piękny uśmiech, coś cudownego i niepowtarzalnego ma pani w sobie... i o to chodzi w ŻYCIU", "Jesteś absolutnie BOSKA! Nie tylko na rurze. Podziwiam Cię w każdym wcieleniu" - pisali internauci.

Autor: Sabina Obajtek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL