Izabela Kuna: Aktorka zachwyca w stroju kąpielowym! Uwagę fanki przykuł jeden szczegół

Andaluzja - to właśnie ten obszar Izabela Kuna wybrała do celebrowania pierwszych chwil 2023 roku. 52-letnia aktorka wypoczywała tam wraz z partnerem: Markiem Modzelewskim. Pamiątkowe zdjęcia znalazły się już na Instagramie, a zamieściła je tam sama Kuna, tym samym "przesyłając" internautom nieco wakacyjnych wibracji.

Izabela Kuna w stroju kąpielowym

Wśród opublikowanych fotografii znaleźć można m.in. migawki ukazujące aktorkę w stroju kąpielowym. Co ciekawe, Iza Kuna postanowiła połączyć dwuczęściowy kostium z... ciepłą czapką! Fakt ten nie umknął użytkownikom sieci, a jedna z pań śledzących aktywność gwiazdy w sieci postanowiła zaczerpnąć informacji "u źródła".

Bohaterka kadrów została uchwycona w momencie błogiego relaksu na plaży, będąc w naturalnym wydaniu - na twarzy serialowej Marii z "Barw szczęścia" próżno szukać makijażu.

Reklama

Iza Kuna komplementowana na Instagramie

Izabela Kuna na nowych zdjęciach z wyjazdu jest pełna energii i radości. Emocje te udzieliły się również internautom, którzy w sekcji komentarzy wprost zasypali aktorkę komplementami!

Izabela Kuna należy do grona gwiazd, które zebrały na Instagramie spore grono fanów - aktualnie licznik obserwujących jej profil zbliża się już do stu tysięcy. Użytkownicy sieci pokochali aktorkę za jej szczerość i podejście do świata, chętnie odpowiadając na publikowane przez nią wpisy. Ona z kolei od czasu do czasu "przemyca" informacje na swojej codzienności, dzieląc się m.in. romantycznymi kadrami z partnerem.

Izabela Kuna: Kariera

Izabela Kuna ma na swoim koncie mnóstwo ról: teatralnych, filmowych oraz serialowych. Zagrała w takich projektach, jak m.in.: "Klan", "Na Wspólnej", "Tango z aniołem", "Barwy szczęścia", "Lejdis", "Singielka", "Pitbull. Ostatni pies" i wielu innych.

Iza Kuna jest aktorką unikającą nadmiernego dzielenia się prywatnością. Wiadomo, że w życiu pozazawodowym jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Aktorka była związana z aktorem Dariuszem Kurzelewskim, z którym ma córkę Nadię, a owocem miłości Kuny i jej obecnego partnera jest syn - Stanisław.

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz też:

Barbara Kurdej-Szatan chwali się apartamentem za 2,5 miliona złotych! Luksusowo?

Joanna Opozda znów olśniła internautów. "Wyglądasz zjawiskowo"

Emily Ratajkowski pozuje w mikroskopijnym bikini! Rozgrzała internautów

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Kuna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy