Joanna Opozda znów olśniła internautów. "Wyglądasz zjawiskowo"

Joanna Opozda wrzuciła do sieci fotografię wraz z życzeniami noworocznymi. 34-letnia aktorka stanęła przed obiektywem w niebieskiej kreacji. Internauci porównali ją do... bajkowej Elsy.

Joanna Opozda to aktorka i modelka, która aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe. Fani mogą tam znaleźć zarówno zawodowe kadry, jak i te prywatne. Jej profil na Instagramie ma już ponad 650 tysięcy obserwatorów. Piękna 34-latka opublikowała kolejne zdjęcie, obok którego internauci nie przeszli obojętnie. Aktorka zapozowała w niebieskiej, połyskującej sukience, która odsłoniła jej długie, zgrabne nogi. Stylizację dopełniły srebrne, wysokie kozaczki. Joasia złożyła też swoim obserwatorom życzenia.

Fani nie kryją zachwytu

Reklama

Zdjęcie Asi Opozdy zebrało mnóstwo komentarzy od fanów. Internauci nie tylko złożyli jej życzenia noworoczne, ale jak zwykle nie szczędzili też komplementów. Wszyscy są zgodni: Asia Opozda wygląda zjawiskowo. Porównali ją też do bajkowej Elsy!

Joanna Opozda decyduje się zarówno na profesjonalne kadry, jak i te naturalne, wykonane telefonem. Pod każdym zdjęciem zbiera komplementy od wiernych fanów. I nie ma w tym nic dziwnego - aktorka znów promienieje. A czy Wam też zdarza się zaglądać na jej profil na Instagramie?

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy