Ilona Ostrowska i Tomasz Karolak: Kochankowie nie tylko na planie

Niewiele osób pamięta, że Ilona Ostrowska i Tomasz Karolak byli kiedyś parą. Aktor oświadczył się nawet ukochanej i został przyjęty. Dlaczego związek gwiazdora "rodzinki.pl" i popularnej Lucy z "Rancza", którą obecnie można oglądać w "Warszawiance", się rozpadł?

Ilona Ostrowska i Tomasz Karolak byli parą

Ilona Ostrowska i Tomasz Karolak poznali się podczas studiów. Gwiazda "Rancza" była wtedy studentką wydziału aktorskiego krakowskiej PWST we Wrocławiu, a Tomasz Karolak studiował w Krakowie. Szybko nawiązali kontakt i świetnie się dogadywali.

Na łamach magazynu "Na Żywo" wypowiadał się swego czasu znajomy pary. "Natychmiast między nimi zaiskrzyło. Byli piękną parą, nierozłączni, każdą chwilę spędzali razem. Ilona dla Tomka rzuciła swojego ówczesnego chłopaka. Resztę wakacji zostawili już tylko dla siebie" - mówił.

Reklama

Karolak starał się jak najczęściej odwiedzać Ostrowską. Nic nie mogło stanąć mu na przeszkodzie.

Aktor był na tyle zakochany, że był gotów jak najszybciej oświadczyć się odtwórczyni serialowej Lucy. Wszystko miał już zaplanowane.

"Nadeszły romantyczne zaręczyny na Zamojszczyźnie, paliło się w kominku, byli nasi rodzice, padłem przed nią na kolana..." - wspominał.

Ilona Ostrowska i Tomasz Karolak: Dlaczego się rozstali?

Jednak dystans oraz natłok pracy i innych obowiązków miał coraz większy wpływ na ich związek. Ilona Ostrowska w tamtym czasie czuła się bardzo samotna.

"Było w tym coś pięknego: nieustająca tęsknota, miliony telefonów, samotne godziny spędzone w pociągu. Ale umykały nam wspólne chwile, wieczory we dwoje. Brakowało stabilności (...) Zaczęłam myśleć o domu. Wiedziałam, że nie chcę już zabawy w związek na odległość" - stwierdziła w jednym z wywiadów.

Okazuje się jednak, że to nie odległość była przyczyną rozstania Ilony Ostrowskiej i Tomasza Karolaka. Ich związek zakończyła... zdrada. Kiedy aktor postanowił zrobić niespodziankę Ostrowskiej i bez zapowiedzi odwiedził ją we Wrocławiu, jego świat legł w gruzach. W mieszkaniu zastał innego mężczyznę.

Krótko potem doszło do rozstania.

Ilona Ostrowska i Tomasz Karolak: Byli kochankowie w intymnej scenie

Tomasz Karolak i Ilona Ostrowska ułożyli sobie życie na nowo. Pozostali jednak przyjaciółmi i często realizują wspólnie różne projekty. Jakiś czas temu spotkali się na planie filmu "To musi być miłość", gdzie wcielili się w role... kochanków. 

Karolak przyznał, że intymne sceny były dla nich wyzwaniem, ale zdecydowanie łatwiej jest je grać z osobami, które się zna i lubi. "Nawet jeżeli łączyły nas kiedyś emocje, to zdążyły one przebrzmieć, więc podchodzimy do tego profesjonalnie" - tłumaczył.

Ostrowska jest obecnie partnerką Patryka Stawińskiego. Po rozstaniu z Karolakiem była związana m.in. z Jackiem Borcuchem i Krzysztofem Garbaczewskim.

Życie uczuciowe aktora było równie burzliwe. Łączono go m.in. z Magdaleną Boczarską, Magdaleną Lamparską i Violą Kołakowską.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Ilona Ostrowska | Tomasz Karolak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy