Ilona Felicjańska: Burzliwe związki i uzależnienie. Jak potoczyło się jej życie?

Ilona Felicjańska, niegdyś rozchwytywana modelka, dziś określa siebie jako aktywistkę i mówczynię motywacyjną. O jej burzliwym małżeństwie z Paulem Montaną jest głośno do teraz. Jak potoczyło się życie celebrytki i czym zajmuje się dziś?

Ilona Felicjańska: Kim jest?

Ilona Felicjańska urodziła się w Łasku w 1970 lub 1973 roku - w sieci można znaleźć dwie daty. Dostrzeżono ją w 1992 roku, gdy została II wicemiss Ziemi Łódzkiej. Wkrótce trafiła do agencji modelek Moda Forte. Rok później zdobyła tytuł II wicemiss Polonia. 

W latach 1994-1995 pokazała się szerokiej publiczności na arenie międzynarodowej. Była półfinalistką Miss International, a na wybiegach prezentowała kolekcje m.in. Calvina Kleina i Pierre’a Cardina. Można było ją podziwiać na okładkach magazynów: "Uroda", "Pani" i "Wysokie Obcasy".

Reklama

Ilona Felicjańska: Kariera telewizyjna

Ilona Felicjańska od 1995 roku przez trzy lata współprowadziła program "Na każdy temat" wraz z Mariuszem Szczygłem. Talk-show był emitowany w stacji Polsat i poruszano w nim kontrowersyjne tematy. 

Felicjańska miała wystąpić w "Tańcu z Gwiazdami" w 2005 roku, lecz nie znaleziono dla niej odpowiedniego partnera - problemem okazał się wzrost modelki. Gwiazda pojawiła się w ósmej edycji trzy lata później. Wystąpiła wtedy w parze z Robertem Kochankiem i zajęła 10. miejsce.

Na przestrzeni lat można ją było oglądać także w takich programach jak: "Celebrity Splash!", "20m2", "Plejada na żywo", "Gwiazdy Cejrowskiego".

Ilona Felicjańska: Burzliwe życie miłosne

Ilona Felicjańska była w trzech związkach zanim wyszła za mąż. W jej życiu miłosnym znaleźli się: satyryk Krzysztof Jaroszyński, kompozytor Yossarian Malewski i paparazzo Przemysław Stoppa. W 2000 roku wyszła za mąż za Andrzeja Rybkowskiego, przedsiębiorcę, z którym ma dwóch synów: Macieja i Adama. Małżeństwo trwało dwa lata.

W kwietniu 2019 roku wzięła cichy ślub z Paulem Montaną. Związek, mimo, że krótki, był bardzo intensywny i burzliwy. Nie zabrakło w nim skandali. W grudniu 2019 roku para została zatrzymana w Stanach Zjednoczonych przez policję za pijacką awanturę. W sieci popularne stało się nagranie, na którym funkcjonariusze zakuwają Felicjańską w kajdanki. Montana i Felicjańska spędzili trzy tygodnie w areszcie.

Dwójka celebrytów ciągle się rozstawała i wracała do siebie. Ich małżeństwo nie trwało długo - rozeszli się w 2020 roku, ale spekulacje o ich powrocie do siebie nie cichły jeszcze przez rok.

Ponoć po 2020 roku byli widziani razem kilka razy, lecz ostatnio Paul Montana ogłosił, że ostatecznie się rozstają i rozwód jest w toku.

Ilona Felicjańska: Uzależnienie od alkoholu i szpital psychiatryczny

Problemy Ilony Felicjańskiej z prawem zaczęły się w 2010 roku. To wtedy została zatrzymana i skazana na rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata za spowodowanie wypadku. Celebrytka była wówczas pod wpływem alkoholu.

Rok później wyznała w programie "Dzień dobry TVN", że jest uzależniona od alkoholu. W 2020 roku celebrytka oświadczyła, że udała się na leczenie do szpitala psychiatrycznego.

Co Ilona Felicjańska robi dziś? Jest aktywna na Instagramie, gdzie śledzi ją prawie 13 tys. osób. W opisie profilu można przeczytać, że określa się aktywistką i mówczynią motywacyjną. Niedawno pojawiła się w podcaście "Kołczowisko - Ewelina Jasik - Sztuka komunikacji".

Czytaj więcejEwa Gawryluk w dzieciństwie doświadczyła przemocy. Opowiedziała o traumach

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Ilona Felicjańska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama