"Hotel Paradise": Wiktoria Gąsior w szpitalu psychiatrycznym! Opowiada o "piekle"

Klaudia El Dursi w "Hotelu Paradise"
Klaudia El Dursi w "Hotelu Paradise"materiały prasowe

Wiktoria Gąsior o "Hotelu Paradise"

Wiktoria Gąsior: "To było piekło"

Zobacz również:

"W nocy zabrała mnie karetka. Mam dyskopatię, zmiażdżony kręgosłup oraz krwawą endometriozę na prawym jajniku. Nie wzięłam wczoraj leków przeciwbólowych, które w ostatnim czasie brałam. (...) Zabrali mnie do szpitala i położyli na oddziale ginekologicznym, bo ból, który zwijał mnie powodowała endometrioza. Byłam nieprzytomna aż do rana (...)"- opisuje.

Wiktoria Gąsior: "Pani Psycholog płakała"

"Przez 40 min mojej opowieści Pani Psycholog siedziała przy mnie bez słowa i płakała razem ze mną. Płakała słuchając historii mojego życia. Mówiła, że to co przeżyłam było okropne. Że nie powinnam doświadczyć takiego ZŁA w życiu, że zasługuję na to, aby w końcu mieć spokojne życie- dodała.
  • Centrum Wsparcia: 800 70 2222
  • Telefon Zaufania dla Dorosłych: 116 123
  • Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży: 116 111
  • Różne telefony i adresy pomocowe można znaleźć na stronie: www.pokonackryzys.pl oraz www.liniawsparcia.pl
  • W sytuacjach bezpośredniego zagrożenia życia należy dzwonić pod numer alarmowy: 112
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?