Henry Cavill przyłapany z ukochaną. Kim jest jego wybranka?

Henry Cavill ma za sobą kilka mniej lub bardziej udanych związków, lecz od 2021 roku jest wierny jednej kobiecie. Jego ukochana, Natalie, choć pracuje w branży filmowej, unika rozgłosu i świateł reflektorów. Ostatnio para została przyłapana pod jednym z londyńskich hoteli.

Urodzony 5 maja 1983 roku Henry Cavill dał się poznać widzom jako niezapomniany Superman, Sherlock z "Enoli Holmes" oraz netfliksowy Wiedźmin. Choć nie pojawi się w najnowszym sezonie serialowej adaptacji prozy Andrzeja Sapkowskiego, na zawsze zapisał się w pamięci widzów jako Geralt z Rivii. W ostatnim czasie można go było oglądać w filmie "Argylle - Tajny szpieg" w tytułowej roli. Wkrótce premierę będą miały dwie produkcje z jego udziałem: "The Ministry of Ungentlemanly Warfare" i "Highlander".

Reklama

Henry Cavill przyłapany z dziewczyną. Kim jest jego ukochana?

Henry Cavill ma za sobą kilka związków z największymi pięknościami Hollywood. Umawiał się m.in. z Giną Carano czy Kaley Cuoco. Był zaręczony z Ellen Whitaker. Obecnie 40-letni aktor jest w związku z 34-letnią Natalie Viscuso. O tym, że są razem poinformowali w 2021 roku za pośrednictwem Instagrama. Od tamtej pory dbają o swoją prywatność, ale nie unikają pojawiania się na ściankach podczas premier filmów, w których zagrał Cavill. Jego ukochana nie jest aktorką, lecz pracuje w branży w studiu filmowym i telewizyjnym - Vertigo Entertainment.

Ostatnio para została przyłapana pod jednym z londyńskich hoteli. Aktor postawił na ubrania w odcieniach czerni - elegancki dopasowany płaszcz i ciemne spodnie. Z kolei jego ukochana założyła długą spódnicę w kolorach zieleni i jasny sweterek. Całą stylizację dopełniła białymi botkami.

Czytaj więcej: Zdjęcia do czwartego sezonu "Wiedźmina" opóźnione! Jaki jest tego powód?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Henry Cavill
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy