Helena Englert nie do poznania?

Helena Englert przeszła spektakularną metamorfozę, efektami której podzieliła się na Instagramie. Córka aktorskiej pary wygląda zupełnie inaczej!

Helena Englert, którą fani seriali z pewnością pamiętają jako Angelę z "Barw szczęścia" i Patrycję z "Diagnozy", podąża śladem sławnych rodziców - Beaty Ścibakówny i Jana Englerta, realizując się jako aktorka. 

Reklama

Helena Englert: Metamorfoza

Helena Englert jest także aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie publikuje kadry ze swojego życia. Lubi także bawić się swoim wizerunkiem i pokazywać efekty licznych metamorfoz. Kilka miesięcy temu pokazywała zdjęcia, na których ma długie blond włosy, później znacząco je skróciła i rozjaśniła. W opisie fotografii przyznała także, że jest dumna ze swojej sylwetki. 

W ostatnich dniach Helena Englert przeszła kolejną metamorfozę. Tym razem jeszcze bardziej skróciła włosy i postawiła na mocny makijaż. 

Helena Englert w 2019 roku wyjechała do USA, rozpoczęła tam studia w prestiżowej Tisch School of the Arts. Niestety z powodu pandemii młoda aktorka musiała wrócić do Warszawy, gdzie widywana jest na imprezach branżowych. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Helena Englert | Jan Englert | Beata Ścibakówna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy