Gwiazda serialu "19+" jest w ciąży. "Trzymaliśmy to w tajemnicy"

Największa gwiazda serialu TVN "19+" podzieliła się radosną nowiną. Wkrótce ona i jej znany partner zostaną rodzicami. "Jesteśmy ogromnie szczęśliwi" - przyznaje ​Małgorzata Heretyk.

Małgorzata Heretyk podzieliła się fantastyczną wiadomością. Aktorka znana publiczności przede wszystkim z roli Melanii Trzeciak w paradokumencie "19+" za pośrednictwem swojego profilu potwierdziła, że spodziewa się pierwszego dziecka.

Małgorzata Heretyk w ciąży. "Trzymaliśmy to w tajemnicy"

Publikując wyjątkowe fotografie, na których prezentuje się w czarnym, podkreślającym sylwetkę body, ze zdjęciem USG w dłoni, napisała: "Trzymaliśmy to w tajemnicy. Jesteśmy ogromnie szczęśliwi i wdzięczni za ten skarb. Cieszymy się, że możemy podzielić się z wami tą cudowną wiadomością".

Reklama

Radosna nowina wywołała prawdziwą sensację. Fani, których Małgorzata Heretyk ma na Instagramie już blisko pół miliona, pospieszyli z gratulacjami. W sekcji komentarzy odezwały się także niektóre gwiazdy "19+".

"No nareszcie! Bo już nie mogłam wytrzymać! Gratulacje dla mamy i taty" - napisała Anna Zuch, czyli serialowa Lena Gawrońska.

Małgorzata Heretyk przyznała, że trzymała informację o ciąży w sekrecie. Podobnie było w przypadku jej ślubu. Ciężarna gwiazda paradokumentu TVN-u niespełna dwa lata temu poślubiła kolegę z planu - Ernesta Musiała, czyli odtwórcę roli Arkadiusza Brzozowskiego z "19+". Wszystko odbyło się w tajemnicy przed mediami. Małżonkowie swoją radością podzielili się wtedy dopiero po fakcie.

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama