Gwiazda "Pełnej chaty" zaręczyła się!

"Kocham cię Mescal, na zawsze. Jesteś moją osobą" – napisała w poniedziałek gwiazda "Pełnej chaty" Jodie Sweetin na Instagramie, informując o swoich zaręczynach z Mescalem Wasilewskim.

Jodie Sweetin, która 19 stycznia skończy 40 lat, przyjęła pierścionek zaręczynowy od Mescala Wasilewskiego. Świeżo upieczona narzeczona opublikowała fotografię przedstawiającą parę. Na palcu Jodie Sweetin pobłyskuje okazały pierścionek. 

"Pełna chata": Jodie Sweetin zaręczyła się

"Kocham cię, Mescal, na zawsze. Jesteś moją osobą. Nie mogę się doczekać życia, które nas czeka" - napisała gwiazda. "Za nas i nasze życie pełne przygód. Razem. Myślę, że naprawdę z przyjemnością skończę 40 lat" - dodała. 

Reklama

Danica McKellar, Christy Carlson Romano i Eboni K. Williams - to tylko niektórzy celebryci, którzy pogratulowali gwieździe zaręczyn. 

Sweetin i Wasilewski po raz pierwszy potwierdzili swój związek w lutym 2018 roku, gdy aktorka opublikowała kolaż pary na Instagramie, pisząc: "Znajdź kogoś, z kim możesz podzielić się taką miłością... Kogoś, kto nie tylko pokaże ci, że cię kocha jeden dzień w roku. Kto nie boi się wyglądać głupio, gdy mówi, że cię kocha". 

Informacja o zaręczynach Sweetin pojawia się nieco ponad tydzień po śmierci ukochanej ikony Hollywood, gwiazdy "Pełnej chaty", Boba Sageta.

Świat Seriali
Dowiedz się więcej na temat: Pełna chata
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama