"Googlebox": Mateusz "Big Boy" pokazał dziewczynę! Pasują do siebie?

Mateusz Borkowski z "Googlebox", znany też jako "Big Boy", opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z dziewczyną. Para wystąpi w nadchodzącej edycji "99 gra o wszystko". Pod nowym postem pojawiła się lawina gratulacji ze strony internautów!

Na Instagramie Mateusza Borkowskiego "Big Boya" pojawiło się zdjęcie z planu nowej edycji programu "99 - gra o wszystko". Mężczyzna nie jest na nim sam! Zapozował z blondwłosą dziewczyną, Kingą. Zdjęcie zostało podpisane:

Mateusz więc pierwszy raz zdecydował się pokazać obserwującym internautom twarz swojej wybranki. Nic dziwnego, że pod postem zebrało się mnóstwo gratulacji i słów zachwytu. Fani twierdzą, że para bardzo do siebie pasuje i już nie mogą doczekać się momentu, w którym zobaczą ich poczynania w programie "99 - gra o wszystko"!

"Googlebox": Mateusz Borkowski o relacji z Kingą

Reklama

W jednym z wywiadów Mateusz Borkowski opowiedział o swojej relacji z Kingą. Zrobił to w swoim stylu, czyli z humorem!

"Big Boy" przeszedł metamorfozę

W pierwszych sezonach programu "Googlebox" widzowie mogą pamiętać jeszcze Mateusza Borkowskiego sprzed swojej niesamowitej przemiany. Gwiazdor zmagał się z problemem otyłości, jednak zdecydował się zmienić swój styl życia. Wdrożył specjalną dietę, rozpoczął aktywność fizyczną i przeszedł operację zmniejszenia żołądka. To pozwoliło mu zrzucić aż... 170 kilogramów! Spektakularna przemiana stała się inspiracją dla wielu jego obserwujących, którzy do dziś nie wychodzą z podziwu. 

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Mateusz "Big Boy"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy