Reklama

Ewa Skibińska w odważnej stylizacji. Gwiazda odsłoniła brzuch!

Ewa Skibińska znana widzom m.in. z serialu "Pierwsza miłość" znów rozgrzała internet. 59-letnia aktorka przyzwyczaiła już swoje pokaźne grono obserwatorów do odważnych, kobiecych fotografii. Tak było i tym razem, gdy pokazała nagranie, prezentujące jej stylizację na premierę filmu "Słoń".

W trakcie swojej trwającej już ponad trzy dekady kariery Ewa Skibińska wcieliła się w wiele różnorodnych postać. Trzeba przyznać, że aktorka wciąż jest w świetnej formie, co zawdzięcza m.in. intensywnym treningom. 

Skibińska ostatnio pokazała na Instagramie film, na którym zaprezentowała swoją stylizację z premiery filmu "Słoń". Czarny kostium z odsłoniętym brzuchem doskonale podkreślił fantastyczną figurę aktorki, a internauci nie mogli wyjść z podziwu.

Reklama

Aktorka jest doskonale znana serialowej publiczności. Jako Elżbieta Walicka podbiła serca widzów "Na dobre i na złe", a tragiczna śmierć jej bohaterki była prawdziwym szokiem dla fanów. Skibińska pojawiła się też m.in. w "Pierwszej miłości", gdzie - jako matka Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) -  wiele razy była wsparciem dla głównej bohaterki: Marysi (Aneta Zając).

"Słoń": O czym opowiada film?

Bartek (Jan Hrynkiewicz) mieszka w wiosce na Podhalu, gdzie prowadzi niewielkie gospodarstwo i opiekuje się samotną matką (Ewa Skibińska). Pewnego dnia poznaje Dawida - nieco starszego od siebie mężczyznę, który po wielu latach nieobecności przyjeżdża w rodzinne strony. Szybko rodzi się między nimi uczucie, a wraz z nim w Bartku budzi się inne skrywane od dawna pragnienie. Chłopak czuje, że też chce spróbować zmiany - opuścić rodzinny dom i wyjechać. Zerwać z dotychczasowymi rolami oraz miejscami, zasmakować niemożliwego i poznać wreszcie życie, które czeka na niego gdzie indziej - brzmi opis fabuły. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy