Szokujące wieści o rozstaniu Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka
Informacja o tym, że Waldemar Błaszczyk i Ewa Gawryluk się rozstali pojawiły się w środowym wydaniu programu "Dzień Dobry TVN". Gwiazdorska para zgodnie oświadczyła, że nie nie zamierza komentować tej decyzji.
Wygląda na to, że wciąż będą unikać niepotrzebnego medialnego szumu. Jednocześnie aktorzy poprosili o to, by widzowie i przedstawiciele mediów uszanowali ich decyzję.
Rozstaliśmy się w zgodzie i pozostajemy w dobrych relacjach. Zawsze oddzielaliśmy prywatne sprawy od zawodowych, tak będzie i tym razem. Nie będziemy udzielać wywiadów na temat rozstania ani podawać żadnych prywatnych szczegółów
Zobacz też: "Wiedźmin": Sezon 2. Obsada - kogo zobaczymy w serialu Netflixa?
Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk byli ze sobą przez 22 lata
Aktorzy mają za sobą 22 lata wspólnego życia. Błaszczyk wyznał kiedyś, że młodsza od niego o 5 lat Gawryluk wpadła mu w oko w czasach, gdy był jeszcze studentem. Wydawało mu się wtedy, że związek z nią był poza jego zasięgiem.
W Ewie zakochałem się już na pierwszym roku studiów, ale wtedy mogłem o niej tylko marzyć
Zobacz również:
Szybko okazało się, że on też nie był obojętny młodej aktorce. Chociaż początkowo Waldemar wydawał się jej zbyt pewny siebie, Gawryluk stracił dla niego głowę, gdy zobaczyła jego występ w "Autoportrecie z kochanką".
Później mieli okazję zbliżyć się do siebie. W 1999 roku stanęli na ślubnym kobiercu i wkrótce na świat przyszła ich córka.
Uchodzili za szczęśliwą parę, choć na próżno można było szukać ich w mediach.
Pamiętamy, że małżeństwo nie jest kapciem, który leży w kącie i będzie tam leżał zawsze. Staramy się okazywać sobie uczucia na każdym kroku, w każdym miejscu i o każdej porze








