Reklama

Emocjonalny wpis. Oliwia Bieniuk wspomina zmarłą mamę

Z okazji Dnia Matki, córka zmarłej aktorki Anny Przybylskiej, wspomina ją na relacji na Instagramie. Dodała wspólne zdjęcie z rodzinnego archiwum, na które obydwie spędzają czas w górach.

Oliwia Bieniuk – mimo młodego wieku – już cieszy się sporą sympatią w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi obecnie blisko 250 tys. obserwatorów, a liczba ta wciąż rośnie. 19-latka dzieli się z nimi swoją codziennością, pokazując m.in. nowe kadry z rozmaitych sesji fotograficznych, a także prywatne, rodzinne kadry. Do tej drugiej grupy można zaliczyć zdjęcie, jakie znalazło się na instagramowej relacji Bieniuk: z okazji niedawno obchodzonego Dnia Mamy nastolatka zamieściła bowiem w sieci ujęcie z domowego archiwum, które przedstawia Oliwię w towarzystwie rodzicielki – Anny Przybylskiej.

Reklama

Film o Annie Przybylskiej

Anna Przybylska zmarła w 2014 roku, pozostawiając pogrążoną w żałobie rodzinę – partnera Jarosława Bieniuka oraz dzieci: Oliwię, Szymona i Jana. Odejście aktorki było ogromnym ciosem także dla fanów, a pamięć o niej jest wciąż żywa. Teraz Oliwia Bieniuk wspomniała chwile spędzone z mamą, pokazując fotografię powstałą podczas wspólnego, zimowego relaksu. Do ujęcia zamieściła krótki, lecz wiele mówiący wpis:

Jak podają media, jeszcze w tym roku ma pojawić się film o Annie Przybylskiej. Informację o tym, że wyjątkowa produkcja ujrzy światło dzienne, swego czasu potwierdziła również sama Oliwia, pisząc w sieci:

Do swoich słów załączyła również krótki filmik będący zapowiedzią wspomnianego dokumentu:

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz też:

Oliwia Bieniuk tylko w bieliźnie

Oliwia Bieniuk topless! 19-latka zdecydowała się na śmiałą sesję!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL