Reklama

Oliwia Bieniuk tylko w bieliźnie

Oliwia Bieniuk jest coraz odważniejsza. 19-letnia córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka nie przestaje chwalić się w sieci śmiałymi kadrami. Ostatnio pozowała topless, teraz natomiast pokazała się fanom w zmysłowej bieliźnie.

Oliwia Bieniuk - kariera

Oliwia Bieniuk jest najstarszym dzieckiem przedwcześnie zmarłej aktorki Anny Przybylskiej i byłego piłkarza Jarosława Bieniuka. Choć ma dopiero 19 lat, przebojem weszła do świata polskiego show-biznesu.

Już w ubiegłym roku zaproszono ją do udziału w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", w którym ostatecznie w parze z Michałem Bartkiewiczem zajęła trzecie miejsce. Oliwka marzy, by pójść w ślady mamy i wiąże swoją przyszłość z graniem.

Obecnie jest w trakcie intensywnych przygotowań do egzaminów do szkoły aktorskiej. W międzyczasie znajduje jednak chwile na inne aktywności.

Reklama

Oliwia Bieniuk na Instagramie

Oliwia Bieniuk od zawsze cieszyła się ogromnym zainteresowaniem mediów i internautów. Choć wielką karierę ma jeszcze przed sobą, już dziś nie brakuje jej fanów. Tylko na Instagramie młodą celebrytkę obserwuje bowiem blisko 250 tysięcy osób.

19-latka co rusz dzieli się z nimi swoimi nowymi zdjęciami. Chętnie bierze udział w kolejnych profesjonalnych sesjach zdjęciowych i nie wstydzi się odsłaniać ciała. Ostatnio pokazała się fanom topless, teraz wrzuciła do sieci kolejne śmiałe kadry.

Oliwia Bieniuk pozuje w bieliźnie

19-letnia Oliwia Bieniuk jest coraz odważniejsza w odsłanianiu ciała przed obiektywem aparatu. Nie dziwi, że chce się nim chwalić, bo dba o formę i regularnie trenuje.

Na najnowszych zdjęciach młodziutka gwiazda ubrana jedynie w prześwitującą bieliznę z białej koronki hipnotyzuje zalotnymi spojrzeniami. Zmysłowe kadry zrobiły na jej obserwatorach ogromne wrażenie. W sekcji komentarzy komplementom nie ma końca.

"Jesteś aniołem, Oliwia", "Oliwia, szaleństwo z subtelnością", "Bogini", "Pięknie wyglądasz" - ocenili zgodnie sympatycy 19-latki.

Autor: Maria Staroń

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL