Emily Ratajkowski nie ma szczęścia w miłości? To z nimi tworzyła związki!

Emily Ratajkowski to 31-letnia modelka i aktorka, posiadająca polskie korzenie ze strony ojca. Uważana przez wielu za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie do tej pory nie miała szczęścia w miłości. Obecnie przechodzi przez rozwód z Sebastianem Bear-McClardem, który miał ją notorycznie zdradzać. W poprzednich związkach również nie układało jej się najlepiej...

Emily Ratajkowski: Kim jest?

Emily Ratajkowski urodziła się w 7 czerwca 1991 roku w Londynie. Jest córką malarza i pisarki. Jej ojciec posiada polskie korzenie. Emily od początku kariery sugerowano zmianę nazwiska na łatwiejsze, ale jak twierdzi - tata poprosił, by tego nie robiła.

Zanim zamieszkała w Kalifornii, wychowywała się w Irlandii i na Majorce. W wieku 14 lat związała się z agencją modelek Ford Models.

Ratajkowski rozgłos zdobyła w 2013 roku po występie w teledysku Robina Thicke'a "Blurred Lines". Jej taniec topless przed kamerą wywołał spore zamieszanie i spowodował nałożenie cenzury na wideoklip.

Reklama

W 2014 roku Ratajkowski zadebiutowała na kinowym ekranie w filmie Davida Finchera "Zaginiona dziewczyna". Przez kilka lat kontynuowała swoją przygodę z kinem. W kinowej wersji serialu "Ekipa" pojawiła się co prawda tylko w epizodzie, ale w sierpniu 2015 roku na polskie ekrany trafił film "We Are Your Friends", w którym Ratajkowski zagrała już główną rolę kobiecą. 

W 2018 roku Ratajkowski pojawiła się aż w czterech produkcjach. Zagrała główne role w thrillerze "Witaj w raju", w którym na ekranie partnerował jej Aaron Paul i komedii romantycznej "Cruise". Oglądaliśmy ją też w sensacyjnym "In Darkness", a także w niewielkiej roli w komedii "Jestem taka piękna", której gwiazdą była Amy Schumer.

Emily Ratajkowski i Andrew Dryden: Pierwszy publiczny związek

Emily Ratajkowski w swoim pierwszym publicznym związku była z dyrektorem kreatywnym i kupcem mody męskiej - Andrew Dryden. Byli razem od sierpnia 2013 do lutego 2014. Para była widywana na wielu eventach branżowych, lecz po kilku miesiącach postanowili się rozstać.

Emily Ratajkowski i Jeff Magid: Praca przeszkodziła im w związku

Jeff Magid jest muzykiem i producentem muzycznym mieszkającym w LA. Razem z Emily Ratajkowski wystąpił po raz pierwszy publicznie w grudniu 2014 r.

W sieci można znaleźć informację, że zaczęli się spotykać po tym, jak Jeff okazał wsparcie Emily podczas skandalu z hakowaniem jej nagich zdjęć. Było to wkrótce po tym, jak rozstała się z Andrew Drydenem.

Jeff i Emily byli regularnie widywani razem, lecz rozstali się w styczniu 2018 r. z powodu zobowiązań w pracy. "New York Daily News" ujawnił, że Emily nie mieszkała w tym samym mieszkaniu co Jeff przez "tygodnie". Z kolei producent muzyczny był ciągle w trasie koncertowej.

Emily Ratajkowski i Sebastian Bear-McClard: Zdradzona przez męża

Emily Ratajkowski i Sebastian Bear-McClard, amerykański producent filmowy swój związek ujawnili w 2018 roku, a dwa tygodnie później zostali małżeństwem. Zorganizowali skromną ceremonię, w której udział wzięli tylko najbliżsi. W październiku 2020 roku Ratajkowski ogłosiła, że jest w ciąży z pierwszym dzieckiem. Na świecie powitali małego Sylvestra w marcu 2021 r. 

We wrześniu do Sądu Najwyższego na Manhattanie wpłynął pozew rozwodowy od Emily Ratajkowski. Ponoć para rozstała się w lipcu tego roku. 

W szczerym wywiadzie udzielonym "Harper's Bazaar" 31-latka przyznała, że od rozpadu małżeństwa przeżywa rollercoaster emocji.

Ratajkowski pozostaje pełna nadziei po zerwaniu. Wzorem do naśladowania jest jej mama, która w przeszłości również przeszła przez rozwód.

Czytaj więcej: Emily Ratajkowski i Brad Pitt są razem?! Zaskakujące doniesienia!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Emily Ratajkowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy