Reklama

Emilia Dankwa odsłoniła brzuch na ściance. Jak wypadła?

Emilia Dankwa zdobyła sympatię widzów dzięki roli Zosi w serialu "Rodzinka.pl". TVP zakończyło już emisję tej produkcji, jednak fani wciąż chętnie śledzą losy dziecięcej gwiazdy. Ostatnio 17-letnia dziewczyna pojawiła się na pewnym evencie, a jej stylizacja z odsłoniętym brzuchem wywołała niemałe zamieszanie.

Emilia Dankwa to młoda i polska aktorka. Największy rozgłos zyskała za sprawą wcielenia się w Zosię w serialu "Rodzinka.pl". Publiczność uwielbiała jej za niepokorny charakter oraz oryginalną urodę: kręcone włosy, śniadą cerę i duże, niebieskie oczy. 

Emilia Dankwa: Na ściance z odsłoniętym brzuchem

Obecnie młoda aktorka przede wszystkim rozwija swoją karierę w modelingu. Ze swoimi fanami pozostaje w stałym kontakcie za pośrednictwem Instagrama, gdzie jej konto obserwuje prawie 120 tys. internautów. 

Reklama

Dankwa nie stroni także od bywania na różnego rodzaju eventach, ostatnio pojawiło się na jednym z nich w stylizacji, która przyciąga wzrok. Gwiazda postawiła na kwiecistą bluzkę z odsłoniętym brzuchem, czarne spodnie i różowy pasek. 

"Rodzinka.pl": Widzowie uwielbiali ten serial!

"Rodzinka.pl" zadebiutowała w telewizji w 2011 roku i szybko podbiła serca widzów. Serial wylansował wiele młodych gwiazd. Dzięki niemu dużą rozpoznawalność zyskali m. in. Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, czy właśnie Emilia Dankwa. Sympatyczna rodzinka Boskich przez 16 sezonów cieszyła się dużą popularnością wśród widzów. W tym czasie przez plan produkcji przewinęło się wiele osób. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL