Edyta Herbuś w seksownej stylizacji. Kreacja podkreśliła jej smukłe kształty

Edyta Herbuś znów pokazała swój wdzięk, kobiecość i niezwykłą urodę. Na Instagramie opublikowała zmysłowe zdjęcie. Internauci nie mogą oderwać od niej wzroku!

Edyta Herbuś to bardzo lubiana przez widzów i internautów postać polskiego show biznesu, która aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe. Na Instagramie chętnie publikuje kadry zarówno związane z jej pracą, jak i prywatne ujęcia. Jej wirtualna galeria zdjęć zgromadziła już 255 tysięcy stałych obserwatorów. Fotografie, jakie zamieszcza w sieci często pochodzą z sesji zdjęciowych, jednak nie brakuje także naturalnych kadrów. Niezależnie od rodzaju ujęć, Edyta Herbuś wciąż zachwyca swoją urodą, wdziękiem i kobiecością.

Reklama

Ostatnio Edyta opublikowała nowe zdjęcie i znów rozpaliła zmysły internautów. Piękna tancerka założyła idealnie dopasowaną czarną kreację, która podkreśliła jej smukłą sylwetkę. Przybrała też zmysłową, taneczną pozę, a wszystko uchwycił obiektyw aparatu. Fotografia wywołała bardzo dużą reakcję obserwatorów, którzy chwalą nie tylko wyjątkową urodę Edyty, ale także śliczną kreację.

"W takich momentach zastanawiam się kto zasłużył na największe brawa? Ktoś kto stworzył kreację? Ktoś kto ją zakłada? Czy fotograf, który swoim sprawnym okiem uchwycił ten boski moment? Brawo! Całość cudowna! Plus do tego piękne słowa. Takie obrazy pozostają na długo w pamięci"; Przepiękna!; "Piękna stylizacja, bardzo mi się podoba". 

Edyta Herbuś kariera

Edyta Herbuś to bardzo lubiana i niezwykle utalentowana tancerka, która jest znana ze swojego szerokiego uśmiechu i ogromnej energii. Ta pozwala jej na angażowanie się na wielu polach. 41-latka gra w filmach i serialach. Widzowie znają ją m.in. z seriali: "Pierwsza miłość", "Na Wspólnej" czy "Samo życie". Jest też prezenterką telewizyjną – prowadziła program "You Can Dance. Nowa generacja". W 2007 roku wystąpiła natomiast w produkcji "Jak oni śpiewają". Mimo natłoku obowiązków zawodowych, jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych.

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Herbuś

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy