Edyta Herbuś pozuje w negliżu! Rozpala zmysły

Edyta Herbuś wie, jak podgrzać atmosferę. Tancerka i aktorka pochwaliła się w sieci zdjęciem, które nieźle podniosło ciśnienie jej fanom. Herbuś to prawdziwa uwodzicielka.

Edyta Herbuś w sieci

Edycie Herbuś ogólnopolską rozpoznawalność przyniosły występy w "Tańcu z gwiazdami". Mistrzyni tańca szybko stała się prawdziwą gwiazdą i zaczęła być zapraszana do kolejnych programów rozrywkowych. Nie zamierzała jednak na tym poprzestać i zaczęła rozwijać karierę aktorską. Fani polskich seriali znają ją m. in. z "Na Wspólnej", "Klanu" i "Pierwszej miłości".

Tancerka i aktorka, która wkrótce skończy 41 lat, bardzo aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Prowadzi własny profil na Instagramie, który obserwuje już ponad 240 tysięcy osób. Herbuś często dzieli się z nimi swoimi przemyśleniami. Ci, którzy bacznie śledzą jej poczynania, wiedzą, że Edyta jest osobą niezwykle uduchowioną.

Reklama

Edyta Herbuś pozuje w negliżu

Edyta Herbuś uchodzi nie tylko za jedną z najbardziej uduchowionych, ale i najseksowniejszych polskich gwiazd. 40-latka jest świadoma swoich wdzięków i wie, jak je wyeksponować. Nie wstydzi się nagości i chętnie chwali się swoim zgrabnym i wysportowanym ciałem. Na jej instagramowym profilu ostatnio pojawił się kadr, do którego zapozowała w negliżu - na nagie ciało narzuciła jedynie koszulę z półprzezroczystego materiału. Pod fotografią, która rozpaliła zmysły jej fanów, opublikowała obszerny wpis dotyczący "najbardziej miłosnej pełni księżyca".

Dalej zamieściła cytat:

Swój wywód skwitowała zaś dość osobliwym wyznaniem.

Autor: Maria Staroń

Zobacz też: 
"Peacemaker": Serial o superbohaterze doczeka się drugiego sezonu!

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Herbuś
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy