"Peacemaker": Powstanie drugi sezon serialu!

Platforma streamingowa HBO Max ogłosiła właśnie, że "Peacemaker" doczeka się kontynuacji! Dumny z siebie może być na pewno twórca tej produkcji James Gunn, który scenariusz pierwszego sezonu napisał... z nudów w trakcie ośmiotygodniowej izolacji z powodu COVID-19. I podobno nigdy nie przypuszczał, że serial zostanie zrealizowany.

"Peacemaker": Szczegóły dotyczące produkcji

Główną postacią serialu "Peacemaker" jest tytułowy superbohater z uniwersum DC Comics. Po raz pierwszy pojawił się on w ubiegłym roku w filmie "Legion samobójców: The Suicide Squad", gdzie w postać tę wcielił się John Cena. Aktor powtarza tę rolę także w serialowym spin-offie, w którym Peacemaker dołącza do oddziału tajnych agentów prowadzących śledztwo w sprawie tajemniczej inwazji kosmitów na Ziemię.

Informację o przedłużeniu serialu "Peacemaker" o drugi sezon przekazali jako pierwsi za pośrednictwem mediów społecznościowych wspomniani James Gunn i John Cena. Według doniesień serwisu "Deadline", Gunn ma napisać scenariusze wszystkich odcinków drugiego sezonu, a także je wyreżyserować. W pierwszym sezonie było inaczej - Gunn stworzył scenariusze wszystkich odcinków, ale wyreżyserował tylko pięć z nich.

Reklama

"Błyskotliwość Jamesa Gunna dała znać o sobie po raz kolejny przy okazji serialu "Peacemaker". Wziął postać powołaną do życia przez niepowtarzalnego Johna Cenę i stworzył wyjątkowy serial, który jest ekscytujący, przezabawny i szczery. "Peacemaker" pokazuje ludzką stronę każdego z członków zespołu odmieńców, którzy znaleźli się w samym środku świata superbohaterów. To pierwszy oryginalny serial DC Comics, który miał premierę na HBO Max i jesteśmy podekscytowani tym, że jego widzowie zgodnie dali pokojowi pierdo***ną szansę" - stwierdziła odpowiedzialna za treści na HBO Max, Sarah Aubrey. Jej wulgarna wypowiedź to nawiązanie do kpiącego tonu serialu.

Wcześniej Gunn zdradził też, że w przygotowaniu jest inny serialowy spin-off filmu "Legion samobójców: The Suicide Squad", jednak nie wiadomo, który z bohaterów filmu będzie jego główną gwiazdą.

Platforma streamingowa HBO Max rozpocznie swoją działalność w Polsce już od 8 marca tego roku. (PAP Life)

kal/ gra/PAP life
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy