"Dynastia": Serialowa Alexis po latach! Jak dziś wygląda aktorka?

Serial "Dynastia" w latach 80. bił rekordy popularności na całym świecie. Wielką sympatią widzów cieszył się również w Polsce. Dziś sprawdzamy co słychać u jednej z najważniejszych gwiazd produkcji, czyli Joan Collins, która przez lata wcielała się w Alexis. Jak aktorka wygląda dziś?

"Dynastia" - niezapomniany serial

"Dynastia" była w latach 80. i 90.  prawdziwym hitem. To wysokobudżetowa opera mydlana emitowana w USA przez telewizję ABC w latach 1981-1989. W Polsce mogliśmy go oglądać na TVP1 od 1990 do 1993 roku. Serial początkowo nie zyskał przychylności publiczności, z czasem jednak zyskiwał coraz większe grono fanów. Opowiada o rodzinie Carringtonów, na czele której stoi Blake Carrington. Mężczyzna poznaje urocza Krystle, z którą bierze ślub. Na drodze ich szczęściu staje przebiegła Alexis - była żona biznesmana, z którą Blake ma dwójkę dzieci" Fallon oraz Stevena. Losy rodziny śledzili widzowie na całym świecie. W 2017 roku powstał remake serialu o tym samym tytule.

Reklama

Jak teraz wygląda Alexis?

W oryginalnej “Dynastii" w rolę diabolicznej Alexis wcielała się Joan Collins. Chociaż podczas swojej długoletniej kariery zagrała w dziesiątkach filmów i seriali to jednak właśnie ta opera mydlana przyniosła jej największą popularność. Widzowie jej postać zapamiętali jako przebojową intrygantkę. Aktorka ma obecnie prawie 90 lat. Dalej jest jednak aktywna w mediach. Na swoich socialach przykuwa uwagę ikonicznymi stylizacjami. Ostatnio na Instagramie pochwaliła się zdjęcie w całkiem nowej fryzurze. Gwiazda zapuściła włosy i przefarbowała je na nieco ciemniejszy kolor. Na fotografii towarzyszy jej grupa przyjaciół. Internauci byli zachwyceni nowym wizerunkiem aktorki!

"Joan z każdym dniem młodnieje... Wygląda na 25 lat";

"Świetna fryzura";

"Pięknie wyglądasz!";

"Nie starzejesz się" - pisali fani.

Podzielacie ich opinie?

Joan Collins - kariera, życie prywatne

Przyszła na świat w Londynie w 1933 roku. Była najstarsza z trójki rodzeństwa. Już jako 12-latka debiutowała na deskach teatru w sztuce Ibsena “Dom lalki", gdzie zagrała chłopca. W pierwszych latach kariery rozwijała się jako modelka. Występowała w komediach, westernach, filmach kostiumowych i muzycznych. Zagrała m.in. w “Wojnie płci", “Wielkim śnie", “Opaleniźnie", “Diamentowej aferze" czy “Monte Carlo". W 1983 roku otrzymała własną gwiazdę w Alei Gwiazd w Los Angeles. Jest laureatką Złotego Globu. W 1997 roku została odznaczona Orderem Imperium Brytyjskiego. Była na okładkach wielu magazynów, grała też w teledyskach. Napisała dwie autobiografię oraz pięć powieści i kilka poradników. Romansowała z wieloma sławnymi mężczyznami. Była pięciokrotnie mężatką. Obecnie jest związana z młodszym o 33 lata Percym Gibsonem i są razem już 19 lat! Joan jest również matką chrzestną modelki Cary Delevingne.

Autor: Iga Chmielewska

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Joan Collins | Dynastia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy