Dorota Chotecka przekazała smutną wiadomość. Zmarła mama Cezarego i Radosława Pazurów

Z okazji Dnia Babci Dorota Chotecka zamieściła przejmujący wpis na Instagramie. Poinformowała w nim, że 13 stycznia odeszła mama Cezarego i Radosława Pazurów. "Wierzę, że jest już w raju" - napisała aktorka.

Cezary Pazura, który obecnie skupia się nie tylko na karierze aktorskiej, ale także na działalności na YouTube jest starszym o siedem lat bratem innego znanego aktora - Radosława Pazury. Początek roku okazał się być dla braci smutny, bowiem musieli pożegnać swoją ukochaną mamę. O śmierci Jadwigi Pazury poinformowała żona Radosława - Dorota Chotecka.

Reklama

Dorota Chotecka poinformowała o odejściu mamy braci Pazurów

O śmierci Jadwigi Pazury poinformowała Dorota Chotecka w Dniu Babci. Opublikowała ona na Instagramie zdjęcie bukietu kwiatów. We wpisie napisała:

Pogrzeb Jadwigi Pazury odbył się 17 stycznia. Z wpisu Choteckiej można wnioskować, że kobiety były sobie bliskie.

Matka Cezarego i Radosława Pazurów była technikiem normowania w Wytwórni Wyrobów Precyzyjnych "Niewiadów Predom Prespol". Za Zdzisława Pazurę wyszła w sierpniu 1961 roku. Synów urodziła w Tomaszowie Mazowieckim.

Dla Cezarego Pazury była "punktem odniesienia, fundamentem, wyidealizowanym i najważniejszym wzorcem kobiecości" - czytamy w "Twoim Stylu".

Czytaj więcej: "Ranczo": Dorota Chotecka latami była konkubiną. Wszystko zmienił wypadek

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Chotecka | Cezary Pazura | Radosław Pazura
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy