Reklama

Dominika Kluźniak przeszła przez piekło, gdy została zdradzona!

Dominika Kluźniak, czyli krawcowa Iza Gajda z "Brzyduli" i niezapomniana Ewa Szefler-Motowiak z "M jak miłość", przez wiele miesięcy odchodziła od zmysłów po tym, jak ukochany zostawił ją dla innej kobiety. - Zawalił się cały mój świat - wyznała, gdy na jaw wyszło, że ojciec jej córki spotyka się z młodziutką piosenkarką.

O romansie Bartosza Głogowskiego i początkującej wówczas piosenkarki Natalii Lesz plotkowała przed laty cała Polska. Choć nikt nie odmawiał im prawa do miłości, mówiono, że paskudnie potraktowali kobietę, z którą aktor przez dwanaście lat szedł przez życie i która urodziła mu córkę.

Dominika Kluźniak dopiero dwa lata po rozstaniu przyznała, że chwila, gdy partner oznajmił jej, że zakochał się w innej, była jednym z najtrudniejszych dla niej momentów w życiu.

Dominika Kluźniak i Bartosz Głogowski: Dlaczego ich związek się rozpadł?

Dominika Kluźniak przez 12 lat tworzyła udany związek z aktorem Bartoszem Głogowskim, czyli Nikelem Bolzem z "Korony królów". Byli ze sobą szczęśliwi, doczekali się uroczej córeczki i nic nie wskazywało na to, że ich relacja niemal z dnia na dzień legnie w gruzach. O tym, że Bartosz stracił głowę dla innej kobiety, cała Polska dowiedziała się z gazet. Kiedy artykuły na ten temat ukazały się w prasie i na portalach plotkarskich, Dominika wiedziała już, że jej druga połowa spotyka się z Natalią Lesz, którą poznał, gdy razem grali w "Plebanii".

Reklama

- Któregoś dnia mój partner powiedział: "Zakochałem się". Zawalił mi się świat. Zadawałam sobie pytanie: "Gdzie popełniłam błąd?" - wspomina Dominika Kluźniak w wywiadzie.

Aktorka w pierwszej chwili nie potrafiła zrozumieć, dlaczego Bartosz chce od niej odejść i budować swoje życie u boku innej kobiety. Dopiero po pewnym czasie zrozumiała, że nie czuł się przez nią... doceniany.

- Mężczyzna musi odczuwać przewagę, musi się czuć doceniony, ważny. Nie może być tylko od zakupów i opieki nad dzieckiem. Chce też widzieć twój podziw i zachwyt. W przeciwnym razie zachwytu będzie szukał w oczach innej kobiety - powiedziała po rozwodzie, dodając, że po prostu przegapiła wołanie o miłość swojego byłego partnera.

Aktorka przyznała, że - choć ze względu na córkę chciała spróbować ratować swój związek- nie umiała wybaczyć Bartoszowi zdrady...

- Wystawiłam więc walizki mojego partnera za drzwi - wyznała.

Od tamtej chwili minęło prawie 12 lata Bartosz Głogowski i Natalia Lesz od dawna nie są już razem... Ich drogi rozeszły się wkrótce po tym, jak cała Polska dowiedziała się o ich romansie.

Dominika Kluźniak: Rozstanie z ojcem córki okazało się... początkiem czegoś dobrego!

Dominika Kluźniak bardzo długo leczyła złamane serce i... psychikę. Dzięki terapii w końcu odzyskała wiarę, że może znów być szczęśliwa.

- Dziś na odejście Bartka patrzę z wdzięcznością. To rozstanie spowodowało, że dojrzałam. Okazało się, że to, co wydawało mi się tragedią, można przekuć na coś dobrego. Zrozumiałam, że rozstanie nie jest końcem świata! Wierzę, że pewne rzeczy muszą się zdarzyć, by przyszły inne - powiedziała niedawno.

Aktorka w tym roku świętować będzie piątą rocznicę swego ślubu. Za aktora Karola Pochecia, z którym związała się trzy lata po rozstaniu z Bartoszem Głogowskim, stanęła na ślubnym kobiercu na początku 2017. Mają ośmioletnią córkę i są ze sobą bardzo szczęśliwi.

Zobacz też:

Gwiazda "M jak miłość" żyła w miłosnym trójkącie!

Dominika Kluźniak odchodzi z "M jak miłość"


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL