Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365621
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Dominika Kluźniak odchodzi z "M jak miłość"?!

Takie plotki słyszymy od dawna, jednak teraz sprawa wydaje się poważniejsza. Bohaterka Kluźniak - Ewa ponownie będzie zmagała się ze śmiertelną chorobą. Czy wygra walkę o życie?
Z nowego odcinka "Kulis ‘M jak miłość’" możemy dowiedzieć się, że Anna (w tej roli Tamara Arciuch) zostanie powierniczką dramatycznej tajemnicy Ewy.

Reklama

Szeflerowa napisze do Gruszyńskiej list, w którym poprosi o dyskrecję i przyrzeczenie, że zaopiekuje się jej najbliższymi: "Obiecaj mi, że zajmiesz się Markiem, dziećmi, że będziesz ich wspierać. Jeszcze raz proszę nie mów nic Markowi. Ewa".

W zwiastunie nowych odcinków słyszymy także, że Ewie przyjdzie stoczyć walkę o najwyższą stawkę - o życie. Nie dowiadujemy się jednak, czy wyjdzie z tego obronną ręką.

Przypomnijmy, że w momencie pojawienia się postaci w serialu, Ewy zmagała się z nowotworem, co starała się ukryć przed swoim ojcem. Teraz choroba powróciła...

Wiadomo, że zagraniczny wyjazd bohaterki Dominiki Kluźniak był spowodowany ciążą aktorki. Scenarzyści "M jak miłość" nie chcieli obdarzać Marka i Ewy potomstwem, dlatego wysłali ukochaną Mostowiaka na kontrakt do USA. Szeflerowa poprosiła narzeczonego o przełożenie ślubu i wytłumaczyła mu, że szansa na rozwój międzynarodowej kariery może się już nie powtórzyć.

W lipcu tego roku Dominika Kluźniak urodziła córeczkę. Miejmy nadzieję, że jej postać powróci w premierowych odcinkach, a Marek Mostowiak nie zostanie podwójnym wdowcem!

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Dominika Kluźniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje