Dominika Gwit przestrzega fanów! "Nie klikajcie w nic, błagam"

To nie koniec problemów Dominiki Gwit-Dunaszewskiej z oszustami. Tuż po porodzie aktorka ostrzegała fanów przed fałszywymi reklamami z jej wizerunkiem. Teraz ponownie zabrała głos w sprawie.

Dominika Gwit ostrzega przed oszustami

Dominika Gwit-Dunaszewska w ubiegłym miesiącu, niedługo po powitaniu na świecie swojego pierwszego dziecka, zamieściła w mediach społecznościowych ważny apel do fanów. 34-letnia aktorka za pośrednictwem Instagrama przestrzegła wszystkich swoich obserwatorów przed internetowymi oszustami. Wizerunek gwiazdy bez jej zgody został wykorzystany do reklamy preparatu mającego wspomagać odchudzanie.

Fałszywe reklamy z wizerunkami gwiazd

Ofiarą procederu z bezprawnym wykorzystywaniem wizerunku padła też Dorota SzelągowskaProjektantka wnętrz przyznaje, że jest bezradna, bo trudno jest jej uzyskać jakąkolwiek pomoc. Problem Dominiki Gwit-Dunaszewskiej także pozostaje nierozwiązany. 34-latka ujawniła, że fani wciąż wypisują do niej w sprawie wątpliwego środka na odchudzanie.

Reklama

Świeżo upieczona mama nagrała nową wiadomość do followersów, w której ponownie wytłuściła, że nie ma ze wspomnianym preparatem nic wspólnego. Przytoczyła też historię jednej z internautek, która niestety dała się nabrać na reklamę z jej wizerunkiem.

Opracowanie: Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy