Dominika Gwit nie przytyła w ciąży nawet kilograma. Jak to możliwe?

Dominika Gwit niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Gwiazda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami codziennością i chętnie opowiada o przygotowaniach do porodu. Ostatnio opowiedziała na kilka pytań internautów. Jedno z nich dotyczyło tego, ile przytyła od początku ciąży. Aktorka zaskoczyła odpowiedzią, bo okazuje się, że jej waga pozostaje... niezmienna. Jak to możliwe?

Dominika Gwit zostanie mamą

W sierpniu Dominika Gwit-Dunaszewska podzieliła się radosną nowiną. Ogłosiła swoim fanom, że oraz i jej mąż Wojciech Dunaszewski spodziewają się pierwszego dziecka. 34-latka zdążyła już zdradzić, że będzie to syn! 

Chociaż Dominika śmiało eksponuje ciążowy brzuszek na swoich mediach społecznościowych, to w wywiadach wyraźnie zaznacza, że nie zamierza pokazywać swojej pociechy w Internecie.

Póki co chętnie jednak dzieli się informacjami o swoim samopoczuciu i przygotowaniach do bycia mamą. Ostatnio na swoim Instagramie urządziła sesję Q&A, podczas której odpowiedziała na pytania fanów. Jedno z nich dotyczyło kwestii wagi i tego, ile aktorka przytyła od początku ciąży. Odpowiedź gwiazdy mocno zaskoczyła fanki. Okazuje się, że jej waga od początku ciąży niemal nie drgnęła, a stało się tak przez problemy z metabolizmem. 

Reklama

"U mnie się akurat tak zdarzyło, że nie przytyłam nic. Cały czas ważę tyle samo, ile ważyłam, jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży, więc najprawdopodobniej zeszczuplałam dosyć sporo. Ale u dziewczyn plus size często tak jest. Każdy organizm jest inny i akurat u mnie się tak wydarzyło. Wiem, że to jest normalne u osób, które mają zaburzenia metaboliczne tak jak ja. To się podobno często zdarza" - podkreśliła.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy