Dominika Gwit: Jak znosi ciążę? Na razie nie zamierza rezygnować z pracy

Justyna Miś

Oprac.: Justyna Miś

Dominika Gwit
Dominika GwitAndras SzilagyiMWMedia
Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat. Wszyscy jesteśmy zdrowi i najlepiej zaopiekowani przez wybitnych lekarzy. Za kilka miesięcy będziemy we troje
ogłosiła w sierpniu przyszła mama

Dominika Gwit: Chłopiec czy dziewczynka?

To chłopiec!

Dominika Gwit o swoim samopoczuciu

Czujemy się bardzo dobrze, a właściwie nadzwyczaj dobrze. Mam nadzieję, że tak będzie do końca. No oczywiście, jak się zbliżają wieczory tak jak teraz, to bywają takie wieczory, że mnie odcina
Planuję pracować do końca października, jeżeli nadal wszystko będzie w porządku, to będę w październiku w Wołominie
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?