Czym zajmuje się najmłodszy syn Daniela Olbrychskiego? Spotkali się dopiero po latach

Daniel Olbrychski wielokrotnie mówił, że to właśnie kobiety są najważniejsze w jego życiu. Dopiero niedawno zrozumiał, iż nie ma nic cenniejszego niż rodzina. Owocami jego relacji z pięknymi kobietami jest trójka dzieci. Najmłodszy z nich, Viktor, ponoć przez wiele lat nie miał kontaktu z ojcem.

Viktor Longo to najmłodszy syn Daniela Olbrychskiego

Daniel Olbrychski przez większość życia nie stronił od towarzystwa pięknych kobiet. Dziś ma u boku żonę, Krystynę Demską, a o młodzieńczych romansach przypominają mu tylko pożółkłe fotografie i... dzieci - Rafał ze związku z Moniką Dzienisiewicz, Weronika z małżeństwa z Zuzanną Łapicką i Viktor z wzajemnej fascynacji niemiecką aktorką Barbarą Sukową.

Reklama

Romans z tą ostatnią przyczynił się do końca małżeństwa z Zuzanną Łapicką. Barbarę Sukową poznał na planie filmu "Róża Luksemburg". 40-letni aktor i o pięć lat młodsza aktorka grali partnerów. Dość szybko uczucie przeniosło się poza scenariusz. Parze nie przeszkadzał nawet fakt, że na planie obecny jest mąż aktorki. Spędzali ze sobą niemal każdą wolną chwilę. W 1986 roku spędził z Barbarą tydzień na festiwalu w Cannes. Gorący romans miał być dla aktora ucieczką od rzeczywistości. Sukowa zaskoczyła go informacją o ciąży. Powiedziała, że odchodzi od męża i jest gotowa założyć z nim rodzinę.

Olbrychski był w szoku. Chociaż spędził z kochanką namiętne chwile, to nie miał zamiaru zostawiać dla niej żony. "W związku z matką mojego najmłodszego syna, Viktora, wiedziałem, że to zauroczenie. Że chyba nic z tego nie będzie" - wspominał w rozmowie z Krystyną Pytlakowską dla "VIVY!". Miał nadzieję, że uda mu się uratować małżeństwo. Zuzanna Łapicka o romansie męża dowiedziała się od jego kochanki. Nie była mu w stanie wybaczyć i w 1988 roku doszło do rozwodu.

Daniel Olbrychski spotkał się z synem po latach

W końcu odrzucona przez niego kochanka ułożyła sobie życie u boku innego. W 1994 roku poślubiła malarza Roberta Longo i wyjechała z nim do Stanów Zjednoczonych. Syn Olbrychskiego przyjął wtedy nazwisko ojczyma. Po pewnym czasie aktor zaczął zabiegać o kontakt z synem. Jednak tym razem ponoć to Barbara Sukowa nie wyrażała na to chęci.

Do spotkania ojca z synem doszło dopiero po wielu latach. W 2008 roku Viktor przyjechał do Polski. "Wzruszające, że poznaliśmy się po tylu latach, bo wcześniej mieliśmy utrudniony kontakt" - mówił wtedy Olbrychski w rozmowie z "Faktem". Chociaż nie widują się za często, to utrzymują ze sobą kontakt. Poprawiły się również relacje Daniela Olbrychskiego z Barbarą Sukową.

Viktor Longo: Co robi dziś?

Kilka lat temu aktor razem z żoną odwiedzili Viktora w Stanach. 

"Viktor jest do Daniela bardzo podobny. Nie tylko fizycznie. Spędziliśmy w Ameryce z Viktorem, Barbarą, jego mamą i jej mężem święta wielkanocne. [...] Widziałam, jak Viktor uważnie obserwuje Daniela. I widać było, jaki jest szczęśliwy" - mówiła później Krystyna Demska w rozmowie z "Vivą".

Viktor Longo dziś jest po tydziestce. Ponoć Daniel Olbrychski spotkał się z synem w zeszłym roku. Co prawda, Viktor nie do końca poszedł w ślady ojca, lecz nie da się ukryć, że odziedziczył po rodzicach artystyczną duszę. Rozkręca karierę muzyczną - na YouTube i Instagramie można znaleźć jego utwory. Ponoć kiedyś próbował swoich sił w modelingu.

Czytaj więcej: Daniel Olbrychski miał romans z francuską aktorką. Później złamał jej serce

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Daniel Olbrychski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy