Cichopek kopiuje byłego męża? Obojgu zebrało się na wspominki

Najpierw Marcin Hakiel, zaraz po nim Katarzyna Cichopek. Inspiracja czy przypadek? Czyżby Cichopek wciąż zaglądała na profile byłego męża? Byli małżonkowie tego samego dnia postanowili podzielić się pewnymi archiwalnymi materiałami.

Katarzyna CichopekMarcin Hakiel byli ze sobą długie lata, jednak małżeństwo dobiegło końca, para jest teraz sobie obca, a jedyne co jeszcze ich łączy to dzieci. Oficjalnie utrzymują, że nie mają ze sobą kontaktu, jednak fani zauważyli pewien dziwny zbieg okoliczności. 

Cichopek i Hakiel: Inspiracja czy przypadek?

Mimo że oficjalnie byli małżonkowie nie mają ze sobą kontaktu, to cały czas są pod baczną obserwacją opinii publicznej, a oliwy do ognia dolewał sam Marcin Hakiel, gdy opowiadał szczegóły rozpadu związku z aktorką.  

Reklama

Jednak od pewnego czasu jest już spokojniej, Kasia Cichopek układa sobie życie u boku nowego partnera, a Marcin Hakiel przygotowuje się do występu w tanecznym show Polsatu. 

Zapewne to skłoniło go do udostępnienia archiwalnego nagrania z 2005 roku, z czasów występu w "Tańcu z Gwiazdami" z Katarzyną Skrzynecką. 

Co ciekawe, dosłownie parę godzin później, Katarzyna Cichopek udostępniła zdjęcie również z 2005 roku, jednak z programu "Bezludna wyspa". Na przesłanej fotografii poza Cichopek znalazła się również Anna Mucha i Agnieszka Warchulska. 

Czy udostępnienie materiałów z tego samego roku było inspiracją, co wskazywałoby, że dawni małżonkowie wciąż śledzą swoje poczynania w sieci, czy może był to czysty przypadek? 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy