Chwaliły się już Margot Robbie i Vanessa Hudgens. Ona też będzie mamą!

Coraz więcej gwiazd Hollywood dzieli się w tym roku wspaniałymi wieściami. W gronie celebrytek spodziewających się dzieci znalazły się już m.in. Vanessa Hudgens, Hailey Bieber oraz Margot Robbie. Kolejna aktorka ujawnia, że za niedługo zostanie mamą!

Alexandra Daddario, amerykańska aktorka, dała się poznać szerszej publiczności już ponad dekadę temu w sadze ekranizacji książek o Percym Jacksonie. Fabuła poruszała losy szkolących się półbogów. Daddario wcieliła się tam w postać Annabeth Chase, córki Ateny i profesora historii Fredericka Chase’a. Zarówno książki Ricka Riordana, jak i ekranizujące je filmy, były niezwykle popularne wśród młodzieży. 

Z jej późniejszych wielkoekranowych angaży można wymienić również horror "Piła Mechaniczna 3D", katastroficzny film "San Andreas" czy komedię "Baywatch", wzorowaną na kultowym serialu "Słoneczny patrol". Ostatnio pojawiła się w przeboju stacji HBO "Biały Lotos" u boku Jennifer Coolidge, Theo Jamesa, Sydney Sweeney oraz Leo Woodalla. 

Reklama

Alexandra Daddario jest w ciąży! Który to miesiąc?

38-letnia aktorka ostatnio podzieliła się dobrą nowiną! Alexandra Daddario spodziewa się swojego pierwszego dziecka wraz z mężem Andrew Formem, producentem filmowym. Para jest w związku małżeńskim od 2022 roku. 

Celebrytka wcześniej skutecznie ukrywała ciążowy brzuch, mimo kontynuowania pracy w filmach i publikowaniu treści na social media. Jest już w szóstym miesiącu ciąży! Radosną nowinę obwieściła redakcja magazynu "Vogue" wraz z wypowiedziami aktorki, przy okazji publikując zdjęcia z ciążowej sesji fotograficznej. 

"Kiedy byłam na planie, wymiotowałam, a zaraz potem musiałam nakręcić scenę pocałunku. W piątym tygodniu pomyślałam: "Nie ma mowy, żebym dalej to przed nimi ukrywała. (...) Jeśli powiem w pracy, że jestem w ciąży, dostanę dużo wolnego, aby móc w spokoju wymiotować". Czy zadziałało? Nie. Na szczęście pracuję ze wspaniałymi aktorami, którzy mają dzieci. Wszyscy byli bardzo wyrozumiali, jeśli chodzi o całowanie się z wymiotującą dziewczyną, cierpiącą na poranne mdłości" - wspomniała żartobliwie o pracy na planie serialu "Mayfair Witches". 

Zobacz też: Vanessa Aleksander ma niezwykłą supermoc. Czy dzięki niej podbije Hollywood?

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy