Była zakochana w znanym aktorze? O jej romansie mówiła cała Polska

Magdalena Waligórska (od 2 września 2016 roku Waligórska-Lisiecka), czyli Wioletka z kultowego „Rancza”, była przed laty bardzo blisko ze swoim starszym o niespełna dekadę kolegą po fachu, Wojciechem Błachem. O ich zażyłości zrobiło się głośno, gdy latem 2014 roku paparazzi przyłapali ich na romantycznym spacerze na plaży w Mielnie. Aktorka nigdy nie potwierdziła, że to w jej ramionach Wojtek leczył rany po rozstaniu z Kamillą Baar.

Był sierpień 2014 roku, gdy "Twoje Imperium" zasugerowało, że Wioletka z "Rancza" straciła głowę dla byłego już wtedy partnera Kamilli Baar.

"Widziano ich na plaży w Mielnie" - ogłosił tabloid, dodając, że Wojciech Błach zabrał na "randkę" z Magdą Waligórską swego 3-letniego syna Bruna.

"Aktorka i aktor sprawiali wrażenie, jakby znali się od dawna. Czy ich przyjaźń przerodziła się w coś więcej i już niedługo ich romans ujrzy światło dzienne?" - zastanawiał się plotkarski tygodnik.

Magdalena Waligórska i Wojciech Błach: Połączyła ich praca w teatrze

Wiosną 2014 roku Magdalena Waligórska pojawiła się kilka razy na stołecznych salonach w towarzystwie przystojnego biznesmena. Pogłoski o jej romansie z Ryszardem Jurczewskim, jak się okazało, były jedynie wymysłem dziennikarki jednego z portali.

Reklama

Aktorka nie kryje, że media próbowały ją swatać z różnymi mężczyznami. Powiedziała kiedyś w wywiadzie, że zanim los postawił na jej drodze Mateusza Lisieckiego, tylko raz w życiu była "naprawdę zakochana", ale nie skończyło się to dla niej zbyt dobrze.

"Czekam na tego jedynego... Wierzę, że dane mi będzie kiedyś zakochać się do szaleństwa i z wzajemnością. Wierzę w miłość" - wyznała "Życiu na gorąco".

Z Wojciechem Błachem połączyła ją praca. We wrześniu 2013 roku spotkali się przy okazji przygotowań do premiery spektaklu "Miłość z dostawą do domu". Przez kilka miesięcy jeździli ze swoim przedstawieniem po całej Polsce, a podczas tych wypraw - jak sugerowało "Twoje Imperium" - bardzo się do siebie zbliżyli. Znali się już wcześniej, bo grali w tych samych serialach, byli też gośćmi honorowymi Festiwalu "Miasto Gwiazd" w Żyrardowie, ale o uczuciach nie było mowy... Wojciech był przecież związany z Kamillą Baar.

Magdalena Waligórska: Wojciech Błach szukał w jej ramionach pocieszenia?

O rozstaniu Wojtka i Kamilli media poinformowały fanów aktorskiej pary pod koniec maja 2014 roku. W czerwcu w sieci pojawiło się wspólne oświadczenie aktorki i aktora, w którym potwierdzili, że podjęli decyzję, iż dalszą podróż przez życie odbywać będą osobno.

"Od jakiegoś czasu w mediach pojawiają się spekulacje i plotki na nasz temat, które w większości są nieprawdziwe i przez to bolesne (...). Chcemy wyjaśnić w kilku słowach: rozstaliśmy się w zgodzie. Była to nasza wspólna decyzja. Konsekwencją rozstania jest to, że mieszkamy osobno, wspólnie wychowując dziecko" - napisali w mediach społecznościowych niespełna 3 miesiące po tym, jak odebrali Srebrne Jabłko przyznawane przez magazyn "Pani" idealnym polskim parom.

Nie jest tajemnicą, że Błach bardzo przeżył rozpad swej rodziny, tym bardziej że Kamilla niemal od razu po rozstaniu zaczęła pokazywać się w miejscach publicznych w towarzystwie znanego prawnika, który w 2015 roku został jej mężem (rozwiodła się z nim w 2021 roku).

"W ramionach Magdy szuka pocieszenia po rozstaniu z matką swojego syna" - obwieściło "Twoje Imperium", gdy na jaw wyszło, że Błach i Waligórska mają się ku sobie.

Magdalena Waligórska i Wojciech Błach: Oboje w końcu spotkali swoje drugie połówki

Ani Magdalena, ani Wojciech nie chcieli rozmawiać z mediami na temat łączącej ich relacji. Oboje uznali, że nie będą komentować plotek, ale nigdy... nie zaprzeczyli, że ich przyjaźń to coś więcej niż przyjaźń.

Kilka miesięcy po tym, jak okrzyknięto ich nową gorącą parą polskiego show-biznesu, Magdalena Waligórska przedstawiła dziennikarzom młodszego od niej o 6 lat Mateusza Lisieckiego. To właśnie on okazał się "tym jedynym", o spotkaniu którego marzyła od dawna.

Dziś Magda i Mateusz są już 8 lat po ślubie, mają dwójkę wspaniałych dzieciaków i, jak zapewniają w wywiadach, świata nie widzą poza sobą.

Swoją drugą połówkę znalazł też w końcu Wojciech Błach. W maju 2016 roku aktor poślubił Agnieszkę Gizę, z którą doczekał się już dwóch synów - Jeremiego i Norberta. 

Zobacz też: Kim są prawdziwi partnerzy aktorów serialu "Bridgertonowie"?

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: Magda Waligórska | Wojciech Błach
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy