Brad Pitt jest w związku z Ines de Ramon? Dzieli ich 30 lat!

Od kilku tygodni spekuluje się o nowej wybrance Brada Pitta. Ma nią być Ines de Ramon, która na ten moment nadal jest żoną Paula Wesleya, z którym jest w separacji. W sieci pojawiły się nowe doniesienia dotyczące rozwoju relacji Pitta i 29-latki.

Brad Pitt: Miał dwie żony

Brad Pitt dwukrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Jego pierwszą żoną była Jennifer Aniston. Małżeństwo przetrwało pięć lat (2000-2005). Drugą żoną gwiazdora była Angelina Jolie, z którą Pitt związany był w latach 2014-2019.

Ostatnio jego nazwisko łączono z 31-letnia modelką i aktorka Emily Ratajkowski, która rozwiodła się z mężem Sebastianem Bear-McClardem.

Reklama

Brad Pitt: Kim jest jego nowa wybranka?

Już w listopadzie informowano, że Brad Pitt był widziany z Ines de Ramon, która jest od 2019 roku żoną aktora Paula Wesleya, znanego z serialu "Pamiętniki wampirów". Kilka miesięcy temu para podjęła jednak decyzję o separacji.

Według informatora "People" Pitt i de Ramon poznali się przez wspólnych znajomych i zaczęli spotykać się kilka miesięcy temu.

Ines de Ramon związana jest z branżą jubilerską. W przeszłości współpracowała z markami Christie's i De Grisogono. Obecnie odpowiada za promocję Anita Ko Jewelry.

Brad Pitt i Ines de Ramon na przyjęciu urodzinowym

"US Weekly" donosi, że para spędziła razem urodziny aktora. Podczas przyjęcia papparazzi przyłapali ich w czułych objęciach.

Informator serwisu twierdzi, że para jest oficjalnie w związku. 

Czytaj więcej: Brad Pitt na randce z Jennifer Aniston w Paryżu

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Brad Pitt

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy