Brad Pitt: Aktor chce się pojednać z dziećmi. Metoda zaskakuje

Od kilku lat toczy się medialna i sądowa batalia między Bradem Pittem oraz Angeliną Jolie. Rozwód aktorskiej pary odbił się m.in. na relacji gwiazdora z dziećmi. Ostatnio sensację wywołał Pax Jolie-Pitt, przybrany syn pary, który publicznie wypowiedział się w obraźliwy sposób o swoim ojcu. Pitt ma już podobno pomysł na polepszenie relacji z pociechami.

Brad Pitt: Syn aktora w mocnych słowach

Ponad tydzień temu zagraniczne media obiegł wpis, który trzy lata temu w swoich mediach społecznościowych miał zamieść Pax Jolie-Pitt. Najstarszy z szóstki rodzeństwa z okazji Dnia Ojca złożył Bradowi Pittowi nietypowe życzenia, nazywając go najgorszym człowiekiem na świecie. Ta tyrada bardzo zabolała adresata, który ponoć teraz chce poprawić relacje ze swoimi dziećmi.

W 2020 roku adoptowany syn Angeliny Jolie i Brada Pitta nie przebierał w słowach, gdy z okazji Dnia Ojca postanowił “uhonorować" pamięć swojego adopcyjnego taty. Niestety, Pax nie miał do powiedzenia nic miłego, wręcz przeciwnie, padło wiele mocnych słów i poważnych oskarżeń. W zamieszczonym wówczas wpisie Pax opublikował zdjęcie Pitta odbierającego Oscara i nazwał go "światowej klasy du***em".

Reklama

"Raz po raz udowadniasz, że jesteś okropną i podłą osobą. Nie masz szacunku ani empatii wobec czwórki swoich najmłodszych dzieci, które drżą ze strachu w twojej obecności. Nigdy nie zrozumiesz, jakie szkody wyrządziłeś mojej rodzinie" - brzmiał przytaczany przez światowe portale wpis.

Brad Pitt chce naprawić relacje z dziećmi

Ujawnienie tej wiadomości odbiło się szerokim echem i bez wątpienia rozdrapało dawne i bolesne rany. Przypomnijmy, że gdy małżeństwo aktorskiej pary chyliło się ku upadkowi, w prasie huczało od plotek, że Brad Pitt borykał się z alkoholizmem i dopuszczał się przemocy fizycznej wobec członków swojej rodziny. Wiele wskazuje na to, że dziś dąży do tego, aby naprawić błędy przeszłości. Jak twierdzi osoba z bliskiego otoczenia gwiazdora “Podziemnego kręgu", aktor dokłada wszelkich starań, aby naprawić relacje z dziećmi.

“W ostatnich latach Brad wycofał się, zrobił krok w tył w relacjach z dziećmi, chciał dać im przestrzeń i uszanować ich decyzję o braku kontaktu. Jednak zbliżając się do swoich 60. urodzin, czuje, że nadszedł czas, aby wyznaczyć w ich kontaktach nowy początek. Ma nadzieję, że wciąż ma szansę naprawić wszystkie krzywdy" - przekazał informator magazynu “Closer".

Według informacji przekazanej przez osobę z otoczenia aktora, ten planuje spędzić swoje urodziny w Cabo. Towarzyszyć mu będzie jego dziewczyna, Ines de Ramon i kilkoro bliskich przyjaciół, dołączyć ma także troje jego biologicznych dzieci, córka Shiloh oraz bliźnięta Knox i Vivienne, z którymi aktor utrzymuje dobre relacje. On liczy jednak na to, że i z trójką adoptowanych dzieci Paxem, Madoxem i Zaharą uda mu ocieplić i naprawić zniszczone relacje. “Brad napisał do swoich dzieci listy, zaprosił je na spotkanie i wspólne sesje medytacji w nowym roku. Liczy na to, że uda mu się odzyskać z nimi kontakt" - twierdzi osoba z bliskiego otoczenia Pitta. (PAP Life)

INTERIA.PL/ PAP Life
Dowiedz się więcej na temat: Brad Pitt | Angelina Jolie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy