Syn Brada Pitta ostro o ojcu. Dlaczego tak wulgarnie?

Chociaż od rozstania Angeliny Jolie i Brada Pitta minęło już pięć lat, ich relacje wciąż elektryzują światowe media. Ostatnio sensację wywołał Pax Jolie-Pitt, przybrany syn pary. We wpisie w mediach społecznościowych sprzed kilku lat wypowiedział się w obraźliwy sposób o swoim ojcu.

Pax został adoptowany przez Jolie w 2007 roku. Aktorka znalazła go w sierocińcu w Wietnamie. Miał wówczas trzy lata. Zaraz po narodzinach został porzucony przez swoją uzależnioną od heroiny matkę. Pitt adoptował go rok później.

Pax Jolie-Pitt: Brad Pitt to "światowej klasy buc"

Wydaje się, że relacje chłopaka i dwukrotnego zdobywcy Oscara nie są najlepsze. Media plotkarskie przypomniały wpis Paxa z 2020 roku, który nastolatek zamieścił w mediach społecznościowych z okazji Dnia Ojca.

Nastolatek nazywa aktora "światowej klasy bucem". Zarzuca mu brak empatii wobec swoich dzieci, które mają bać się swojego ojca. Dalej stwierdza, że Pitt nie jest w stanie zrozumieć, jak wielkie szkody wyrządził swojej rodzinie.

Reklama

Wpis kończy się kolejnymi oskarżeniami. Pax stwierdza, że przez Pitta życie jego najbliższych stało się piekłem, a jego medialny wizerunek jest kłamstwem, bo on sam jest "złą istotą". 

Jolie rozstała się z aktorem w 2016 roku. Obecnie to ona sprawuje opiekę nad szóstką swoich dzieci. Pitt może je jedynie odwiedzać.  

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Angelina Jolie | Brad Pitt
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy