Reklama

Borys Szyc wspomina zmarłą Annę Przybylską. Kiedyś wręczał jej nagrodę

Śmierć Anny Przybylskiej była olbrzymim ciosem dla jej fanów. Aktorka zmarła w wieku niespełna 36 lat po heroicznej walce z chorobą. U Przybylskiej zdiagnozowano bowiem raka trzustki. Na Instagramie Borysa Szyca pojawiła się wzmianka o Annie Przybylskiej. Aktor udostępnił ich wspólne zdjęcie z 2012 roku.

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku, pozostawiając pogrążonych w żałobie partnera: Jarosława Bieniuka, oraz dzieci: Oliwię, Szymona i Jana. Chociaż od odejścia niezapomnianej Marylki ze "Złotopolskich" minęło już kilka lat, to pamięć o Ani Przybylskiej wciąż jest żywa. 

Borys Szyc wspomina Annę Przybylską

W tym roku mija osiem lat od tragicznej śmierci Anny Przybylskiej. Znajomi z branży i rodzina aktorki często wspominają ją w mediach społecznościowych. Tym razem postanowił to zrobić Borys Szyc. Aktor udostępnił na Instagramie wspólne zdjęcie z 2012 roku. Aktorka odebrała wtedy ważne wyróżnienie z rąk kolegi. 

Reklama

Borys Szyc wstawił na relację na Instagramie wspólne zdjęcie, które zostało wykonane przy okazji Kina Letniego - Festiwalu Sopot-Zakopane. Odbyło się wtedy wręczenie wyjątkowej nagrody festiwalu - Diamentowego Klapsa Filmowego. Z rąk Borysa Szyca Diamentowy Klaps Filmowy odebrała właśnie Ania Przybylska. 

"To było cudowne spotkanie i wspaniała gala, którą swoją charyzmą i osobowością rozświetlała nasza laureatka" - czytamy w poście organizatora festiwalu.

W październiku, z okazji rocznicy śmierci Przybylskiej ukaże się film dokumentalny o życiu aktorki wyemitowany przez TVP. W filmie pojawi się rodzina zmarłej aktorki. Widzowie będą mogli również zobaczyć prywatne zdjęcia i nagrania.

Zobacz też:

Borys Szyc: Przeszedł metamorfozę! Od alkoholika do kochającego ojca

Jak mieszka Borys Szyc? Patchworkowa rodzina w dużym domu z ogrodem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL