Król

Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 80
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jak mieszka Borys Szyc? Patchworkowa rodzina w dużym domu z ogrodem

Nie wszyscy aktorzy uwielbiają hałas i zgiełk wielkich miast. Borys Szyc ("Król", "Kierunek: Noc") trzy lata temu wraz z rodziną przeprowadził się na Saską Kępę. W 2018 roku kupił dom z ogrodem, którego urządzeniem zajęła się jego żona Justyna Nagłowska. Ceny w tej dzielnicy wahają się od 1,7 do nawet 7 mln złotych! Nic więc dziwnego, że wnętrza, jak i ogród, zachwycają.

Wystrój wnętrz i urządzanie domu jest jedną z pasji żony Borysa Szyca. Na Instagramie Justyna Nagłowska chętnie dzieliła się z obserwującymi ją użytkownikami relacjami, w których opisywała swoje pomysły, zmiany, jakich dokonała i publikowała zdjęcia.

Marzenie z dzieciństwa

Górny i dolny taras Nagłowska tworzyła etapami. Przestrzenie są dość duże, aby każdy z rodziny (para wychowuje razem trójkę dzieci) mógł znaleźć dla siebie miejsce do odpoczynku. Strefy są stworzone z pomysłem i w stylu boho. Na dolnym tarasie znajduje się duży stół, wygodna sofa, wiele dodatków, plecione krzesła oraz huśtawka ogrodowa.

Reklama


Zobacz też: Jak mieszka Sławek Uniatowski? Wnętrza jak z bajki

Wnętrza jak z bajki, ale bez zbędnego przepychu

Salon w domu Borysa Szyca jest przestronny i jasny. Pełno w nim zieleni, a na jednym ze zdjęć możemy dostrzec biblioteczkę. W dużej jadalni znajduje się stół. Wszędzie jest pełno dodatków oraz elementów dekoracyjnych. W pokojach jest też dużo roślin.

Z okazji swoich 43. urodzin Borys Szyc zamieścił zdjęcie, na którym widać salon, półkę z książkami oraz zdjęcie żony.

Zobacz też: Fabijański i Maffashion pokazują dom

Zobacz też: Borys Szyc o swojej pierwszej roli w serialu

Sypialnia w bieli i szarości


Na jednym z opublikowanych zdjęć obserwatorzy mogą zobaczyć jak urządzony jest kącik syna w sypialni. Justyna Nagłowska urządzała go przed narodzinami dziecka i opisywała przygotowywanie wyprawki. Pokój jest utrzymany w odcieniach bieli i szarości.

Zobacz więcej: Jak mieszka Anna Maria Sieklucka?

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama