Blanka Lipińska zmaga się z zaburzeniami lękowymi. "Najgorszemu wrogowi tego nie życzę"

Blanka Lipińska w najnowszym Q&A na Instagramie opowiedziała poruszającą historię jej zmagań z zaburzeniami lękowymi. Los nie oszczędza 37-latki. Autorka bestsellerowej serii powieści "365 dni" w ostatnim czasie musiała zmierzyć się z pożarem, który pochłonął jej leśną posiadłość.

Blanka Lipińska zmaga się z zaburzeniami lękowymi

Mimo, że Blanka Lipińska uchodzi za przebojową i pełną energii kobietę sukcesu, na co dzień jej życie nie zawsze wyglądało tak kolorowo. Pisarka niedawno wyznała, że zmaga się z zaburzeniami lękowymi, które pewnego razu zaprowadziły ją aż na SOR. 

Blanka Lipińska wylądowała na pogotowiu

37-latka w ostatnim Q&A, które zorganizowała na Instagramie została zapytana o jej doświadczenia z zaburzeniami lękowymi. Lipińska opowiedziała o ataku paniki, w wyniku którego trafiła na SOR.

Blanka Lipińska nauczyła się radzić sobie z atakami paniki. Skierowała się po pomoc do psychoterapeuty. Na Instagramie promuje dbanie o zdrowie psychiczne i zachęca do zwrócenia się po pomoc do specjalisty.

Reklama

Blanka Lipińska straciła dom

Blanka Lipińska mocno inwestuje w nieruchomości. Niedawno kupiła dom w lesie, który miał być jej bazą wypadową i azylem. 

Plany gwiazdy spełzły jednak na niczym. Nowa posiadłość pisarki doszczętnie spłonęła.

Ostatnio natomiast pisarka postanowiła opowiedzieć o tym, co mogło wywołać pożar. Gwiazda tym samym ucięła narastające spekulacje, w których fani sugerowali, że incydent miał związek ze sprawą zaginięcia Iwony Wieczorek.

Czytaj więcej: Piotr Stramowski przyłapany na spacerze z nową ukochaną! Kim jest jego partnerka?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Blanka Lipińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy