Ashley Olsen i Louis Eisner są już po ślubie. To miała być tajemnica

Najnowsze doniesienia ze Stanów Zjednoczonych wskazują, że Ashley Olsen i jej życiowy partner Louis Eisner sformalizowali swój związek. Zakochani mieli powiedzieć sobie "tak" pod koniec grudnia, podczas kameralnej uroczystości z udziałem najbliższych. Ceremonia odbyła się w domu nowożeńców w Bel Air, eleganckiej dzielnicy Los Angeles.

Ashley Olsen i Louis Eisner są parę od jesieni 2017 roku. I właśnie, jak donoszą amerykańskie media, postanowili sformalizować swój związek. Para, która od początku konsekwentnie strzeże własnej prywatności i nie dzieli się z prasą szczegółami swojego życia, ślub także usiłowała ponoć utrzymać w tajemnicy. Dzięki "osobie z otoczenia" nowożeńców to się jednak nie udało.

Ashlay Olsen i Louis Eisner: Skromny ślub

Jak donosi "PageSix", 36-letnia gwiazda "Pełnej chaty" i młodszy od niej o trzy lata artysta, a prywatnie syn znanej fotografki modowej i projektantki biżuterii Lisy Eisner, pobrali się 28 grudnia. Kameralna uroczystość odbyła się w prywatnej rezydencji w Bel Air, eleganckiej dzielnicy Los Angeles znajdującej się u podnóża gór Santa Monica. Swoje domy posiadali tam m.in. Marilyn Monroe, Tony Curtis, Jennifer Lopez oraz Beyonce i Jay-Z. "To była skromna uroczystość, w której udział wzięło maksymalnie 50 osób. Zabawa trwała do późnych godzin nocnych" - informuje źródło pisma.

Reklama

Para po raz pierwszy pokazała się razem na czerwonym dywanie we wrześniu 2021 roku. Zeszłej wiosny media spekulowały na temat domniemanych zaręczyn Olsen i Eisnera, gdy aktorka została sfotografowana przez paparazzich nosząc na palcu złoty pierścionek. Nieco wcześniej znajomy aktorki przyznał w rozmowie z serwisem "RadarOnline", że ona i jej partner "są w sobie szaleńczo zakochani". Jak na razie Olsen i Eisner nie potwierdzili doniesień o swoim ślubie.


PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Ashley Olsen

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy