Anya Taylor-Joy wzięła potajemny ślub! Podzieliła się zdjęciami z uroczystości

Aktorka wyszła za mąż w tajemnicy i to nie byle kiedy, a 1 kwietnia! Na swoim Instagramie podzieliła się fotografiami z sesji ślubnej. To pierwsze oficjalne potwierdzenie plotek, jakie otrzymaliśmy!


Anya Taylor-Joy znana z takich seriali jak "Gambit królowej" czy "Peaky Blinders" długo unikała odpowiedzi na pytania o status jej związku z muzykiem Malcolmem McRaem. Zaraz po Prima Aprilis sieć obiegły zdjęcia z cichej uroczystości i aktorka oficjalnie potwierdziła plotki, które od lat krążyły wśród fanów. Okazuje się, że do ślubu doszło dwa kata temu, 1 kwietnia, w Nowym Orleanie. 

Na swoim Instagramie zamieściła post prezentujący fotografie z tego wyjątkowego wydarzenia: 

Reklama

"Dwa lata temu, w Prima Aprilis, w Nowym Orleanie w sekrecie poślubiłam mojego najlepszego przyjaciela. Magia tego dnia na zawsze będzie zakorzeniona w każdej komórce mojego ciała. Wszystkiego najlepszego z okazji drugiej (pierwszej) rocznicy, kochanie... jesteś najfajniejszy

Nota bene, tak, to ciasteczka w kształcie anatomicznie poprawnych serc. Jestem wampirem."

Zdjęciami podzielił się również wybranek aktorki, Malcolm McRae i opatrzył je podpisem: 

"Kocham Cię teraz, kochałem Cię od zawsze i to się nigdy nie zmieni. Wszystkiego najlepszego z okazji drugiej rocznicy (wczorajszej), piękna." 

Na zdjęciach możemy podziwiać piękną suknię od Diora oraz niesamowity klimat, który towarzyszył uroczystości. Nie zabrakło również tortu, który gościom zapewne zapadnie w pamięci na długo, ponieważ były to... poprawne anatomicznie ludzkie organy. 

Kim jest wybranek Anyi Taylor-Joy?

Malcolm McRae urodził się w 1994 roku i jest muzykiem. Jest wokalistą w zespole "more*", ale ma na swoim koncie również występy aktorskie m.in. w serialu "Daisy Jones and the Six".  

Para poznała się w marcu 2021 roku na premierze serialu "Gambit królowej", a rok później pojawili się już jako para na imprezie CAA Pre-Oscar Party w Los Angeles. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Anya Taylor-Joy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy