Anya Taylor-Joy w zjawiskowej kreacji na premierze "Menu"

Anya Taylor-Joy ma dopiero 26 lat, a już zdążyła zyskać ogromną popularność i stać się jednym z najbardziej pożądanych nazwisk w Hollywood. Młoda aktorka pojawiła się na premierze jej najnowszego filmu "Menu" w zjawiskowej kreacji domu mody Alexander McQueen, obok której nie dało się przejść obojętnie!

Anya Taylor-Joy urodziła się w Stanach Zjednoczonych, wczesne dzieciństwo spędziła w Argentynie, w nastoletni wiek wkraczała już jako mieszkanka Londynu. 26-letnia aktorka zasłynęła dzięki roli w serialu "Gambit Królowej", za którą została nagrodzona Złotym Globem.

Anya Taylor-Joy w zjawiskowej kreacji

Taylor-Joy zachwyciła podczas premiery jej najnowszego filmu "Menu". Akcja rozgrywa się w ekscentrycznym światku kulinarnych sław i opowiada historię pary, która odwiedza ekskluzywną restaurację znajdującą się na położonej na uboczu wyspie. 

Reklama

Zakochani spędzają cudowny wieczór, rozkoszując się wyjątkowo wykwintnym menu, przygotowanym przez sławnego kucharza. Wydarzenia potoczą się jednak zupełnie inaczej. W roli kucharza zobaczymy Ralpha Fiennesa, natomiast Anya Taylor-Joy wciela się w zakochaną kobietę.

Aktorka pojawiła się na czerwonym dywanie w gorsetowej sukience i rękawiczkach operowych domu mody Alexander McQueen. Obok kreacji nie dało się przejść obojętnie, bowiem lateks i elektryzujący błękit od razu rzucały się w oczy. Taylor-Joy stylizację uzupełniła diamentową bransoletką i czarnymi szpilkami Christiana Louboutina.

Media porównują aktorkę do Elsy z bajki "Kraina lodu". 

Czytaj więcej: Emily Ratajkowski nie ma szczęścia w miłości? To z nimi tworzyła związki!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Anya Taylor-Joy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy