Reklama

Anna Wendzikowska publikuje gorący kadr z basenu! Fani nie kryją zachwytu

Anna Wendzikowska przebywa obecnie w malowniczej Grecji, skąd pozdrowiła ostatnio swoich fanów. Jej "pocztówka" z wakacji zachwyciła fanów, zwłaszcza, że gwiazda zapozowała w samym bikini... Po prostu perfekcyjnie" - czytamy w opisie fotografii.

Anna Wendzikowska - słoneczny wyjazd do Grecji

Anna Wendzikowska znana jest m.in. ze swojej pasji i miłości do podróżowania. Na Instagramie, obserwowanym przez 494 tysiące użytkowników, dziennikarka dzieli się z fanami materiałami ze swoich rozmaitych, malowniczych wycieczek. Obserwatorzy mieli okazję podziwiać kadry z Jordanii, Gwadelupy, Santorini, Martyniki, wyspy Sint Maarten, Saint Barthélemy, Włoch, Monte Carlo, Omanu, Malediwów, Laponii, Austrii, Namibii, Cabo Verde, Antigui i Barbudy, Gwatemali, Indii. "Indie... kraj numer 101, let the adventure begin [pol. niech rozpocznie się przygoda]" - pisała swego czasu gwiazda.

Reklama

Od kilku dni w wirtualnej galerii zdjęć dziennikarki pojawia się coraz więcej zdjęć z wyjazdu do Grecji. "Akcja teleportacja" - podkreślała pod jednym z ujęć 41-latka. Słoneczne kadry prosto z Krety zasypały internetowy album Wendzikowskiej. Błękitne niebo i zapierające dech w piersiach widoki przyciągają wzrok odbiorców. Dzięki barwnym "pocztówkom" fani mają okazję choć na chwilę przenieść się tysiące kilometrów od domu. Udostępniane przez celebrytkę treści wprowadzają iście wakacyjną atmosferę.

Dziennikarka wypoczywa nad basenem, na łódce, zwiedza okolicę, a swoje przygody chętnie relacjonuje w sieci. Tym razem udostępniła fotografię, w opisie której przyznała: "Just perfect" [pol. "Po prostu perfekcyjnie"]. 41-latka "wskoczyła" do niemalże turkusowej wody, zapozowała tyłem do obiektywu i ponownie zachwyciła odbiorców.

Prażące promienie słońca, doborowe towarzystwo i pełen relaks - życzymy udanego wypoczynku!

Anna Wendzikowska - rodzina, kariera

Przy masie obowiązków, związanych z pracą zawodową oraz wychowywaniem córek: Antoniny Bazyl i Kornelii Ignaczak, dziennikarka spełnia swoje podróżnicze marzenia. Celebrytka stale rozwija również swoją karierę i chętnie angażuje się w coraz to kolejne projekty. Jeszcze jakiś czas temu otworzyła własną firmę odzieżową, a niedługo później uruchomiła sklep stacjonarny:

"Umowa podpisana, klucze odebrane, ruszamy z tym! [...] Nie jestem w stanie słowami wyrazić mojej ekscytacji!!! Cieszę się na nowe i wiem, że będzie pięknie."

Telewizyjnej publiczności znana jest głównie z występów w serialu "M jak Miłość" (serialowa Monika Ochman) oraz w programie "Dzień Dobry TVN". Anna Wendzikowska rozpoczęła pracę w "DDTVN" w 2007 roku. 14 sierpnia 2022 roku celebrytka udostępniła długi wpis. W treści wyjawiła, że żegna się ze stacją, w której spędziła 15 lat:

"Dziękuję! Za wszystkie lekcje, lekcje zawodu i lekcje życia, za każdą szansę, za każdy wywiad, a były ich tysiące - rozmawiałam chyba z każdym możliwym hollywoodzkim aktorem, każda rozmowa była dla mnie cenna."

Autor: Małgorzata Durmaj

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy