Anna Wendzikowska o walce z depresją: Stany lękowe i bezsenność

Gwiazda polskiego show-biznesu, pomimo swojego uśmiechu na licznych zdjęciach, przeszła w ostatnim czasie przez niezłe piekło. Pożegnała się z "Dzień Dobry TVN", w którym pracowała przez 15 lat. Dzieli się co skłoniło ją do takiej decyzji. Dodatkowo w dniu swoich urodzin wyznała, że walczyła z depresją.

Anna Wendzikowska opuszcza "Dzień Dobry TVN"

Dziennikarka od wielu lat była związana ze stacją TVN. Do zespołu dołączyła w 2007 roku. Podczas międzynarodowych festiwali czy premier kinowych, prowadziła rozmowy z aktorami oraz innymi twórcami filmowymi.

Jednak jak niedawno poinformowała na swoich social mediach, że jej współpraca z telewizją dobiegła końca. Nie mogła dojść do porozumienia ze swoimi przełożonymi, w związku z czym ich drogi się rozeszły.

"Depresja, stany lękowe..." - Wendzikowska szczerze o swoich problemach

W dniu swoich 33. urodzin Anna Wendzikowska, postanowiła odsłonić się i pokazać innym co działo się u niej przez ostatni czas. Na swoim Instagramie udostępniła post, na którym można zobaczyć jej dwa zdjęcia. Jedno ukazujące ją jako dorosłą kobietę, zanurzoną w jeziorze. Natomiast drugie, z okresu kiedy była dzieckiem i obchodziła swoje pierwsze urodziny. Pod fotografiami znalazł się obszerny wpis, w którym przybliżyła internautom swoją sytuację.

Reklama

"Ostatnie lata były dla mnie wyjątkowo trudne. dostałam w tyłek od życia i od ludzi, musiałam wziąć na barki dużo więcej niż byłam w stanie unieść. depresja, stany lękowe, bezsenność... jednocześnie opieka obowiązki pracującej mamy 24/7.. moje urodziny w zeszłym roku to były najsmutniejsze urodziny w moim życiu..." - napisała Wendzikowska.

W kolejnej części posta dziennikarka zaznacza, jak bardzo przełomowe było dla niej to wydarzenie oraz ile z niego wyniosła. Z jej słów bije wielka nadzieja, że najbliższe lata przyniosą jej więcej szczęścia.

"ALE ten post nie jest o tym, że było mi ciężko. Było. Jednak mam poczucie, że te rzeczy musiały się wydarzyć. Lubię myśleć, że przydarzyły się nie mnie, ale dla mnie. Nie ma prawdziwego, głębokiego rozwoju bez kryzysu. Ten ciężki czas stworzył podwaliny do ogromnej transformacji. Zajrzałam tam, gdzie długo zajrzeć się bałam - do środka..." - napisała dziennikarka.

Wendzikowska pokazuje, jak ogromną pracę włożyła w swoją przemianę. Cieszy się, ze zmian w swoim życiu i chcę podążać tą nową drogą.

"Przeżyłam i uwolniłam trudne emocje, przytuliłam małą Anię, nauczyłam się wyznaczać granicę, akceptować rzeczywistość, puszczać kontrolę, brać odpowiedzialność za swoje emocje... wreszcie otworzyłam serce, żeby wpuszczać do niego pięknych i wartościowych ludzi, których okazuje się jest wokół bardzo wielu. I wielki sekret takiej wewnętrznej pracy: kiedy zmieniłam się ja, zmienił się cały Świat wokół mnie" -  dodała.


Zobacz też:

Anna Wendzikowska w zmysłowym wydaniu! Gwiazda uwodzi na wakacjach

Anna Wendzikowska ujawnia kulisy odejścia z "Dzień dobry TVN"!
swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Anna Wendzikowska | Dzień Dobry TVN
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy