Anna Mucha zdradziła, jak dba o figurę. "Wypełnia mnie masło"

Anna Mucha kilka miesięcy temu skończyła 42 lata i wciąż może pochwalić się doskonałą figurą. Gwiazda zapewnia jednak, że jej szczupła sylwetka nie jest rezultatem drakońskich diet, a jej sposób na to, by zachować formę znacząco odbiega od tych, które stosuje większość kobiet, związanych z show-biznesem.

Anna Mucha: Popularność

Anna Mucha jest znana z wielu ról filmowych i serialowych. Widzowie kojarzą ją przede wszystkim z produkcji takich jak "Panna Nikt""Lista Schindlera", "Chłopaki nie płaczą""Młode wilki""Matki, żony i kochanki""M jak miłość" i "W rytmie serca".

Anna Mucha cieszy się ogromną popularnością w Polsce. Nie od razu tak było, gdyż na swoją pozycję w świecie show-biznesu pracowała długo. Aktorka od wielu lat uważana jest również za jedną z najatrakcyjniejszych kobiet w polskim show-biznesie. W jednym z ostatnich wywiadów gwiazda postanowiła zdradzić swoje sposoby na idealną figurę. 

Reklama

Anna Mucha nie katuje się dietami

Aktorka w rozmowie z Jastrzabpost przyznała, że nie ma obsesji na punkcie swojej figury i nie stosuje żadnych restrykcyjnych diet. 

"Zakładam czarne. A tak serio, to nie mam obsesji, co po mnie widać. Wypełnia mnie masło, wypełnia mnie miłość do jedzenia, radość życia. No i cóż. Tak to wygląda" - przekonywała.

Gwiazda przyznała jednak, że na co dzień musi się zmagać z hejtem, który objawia się w różnego rodzaju docinkach. Aktorka znalazła sposób, jak poradzić sobie z dokuczliwymi komentarzami.

"Widać to na moim Instagramie, który bardzo serdecznie wam polecam, gdzie czasami odpowiadam na różnego rodzaju zaczepki czy uwagi. Natomiast mam dwie ręce, dwie nogi. Naprawdę, one świetnie funkcjonują. Głowa i parę innych części ciała też jest na miejscu, więc nie mam powodów do narzekań" - opowiadała.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy