Anna Mucha na nowym zdjęciu. W szczytnym celu pokazuje, jak karmi piersią

Anna Mucha zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym pokazuje, jak karmi piersią. Aktorka "M jak miłość" zrobiła to w szczytnym celu - aby zwrócić uwagę na ważny problem.

Anna Mucha: Święta niosły ze sobą wiele traum

"A ja nie jestem wielką "fanką" świat Bożego Narodzenia..." - zaczyna swój wpis na Instagramie Anna Mucha, która wierni fani "M jak miłość" uwielbiają w roli serialowej Magdy. Podczas świątecznego weekendu aktorka postanowiła zabrać głos w ważnej dla niej sprawie. Mimo, że za świętami nie przepada, ostatnio zaczyna na nowo odkrywać ich magię.

"Może kiedyś Wam opowiem dlaczego... ale niosły ze sobą tak wiele rozczarowań, tak wiele traum, że dopiero będąc dorosłą, będąc Matką poczułam, że jest sens znowu się starać i w nie "wierzyć". A tymczasem nie wszystkie dzieci rodzą się zdrowe i rumiane...".

Reklama

"W związku z zaistniała sytuacja prawną w Polsce, w związku z tym, że wiele kobiet zostało pozbawionych podstawowych praw (choćby do dostępu badań, informacji, ja już nie mówię o prawie do decyzji) w związku z tym, że w Polsce przybywa ciąż z chorymi dziećmi (!!!), a kobiety czują lęk i nie wiedzą gdzie szukać pomocy INFORMUJE, że w Instytucie Matki i Dziecka istnieje taka poradnia, gdzie kobieta w ciąży uzyska kompleksową opiekę i diagnostykę".

Anna Mucha: Fani wspierają aktorkę

Pod zdjęciem aktorki pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy, wspierających Muchę, jej stosunek do świąt Bożego Narodzenia oraz apel, jaki wystosowała:

"piękny i wzruszający post. Często, dla wielu tak właśnie wygląda ten czas".

"W Polsce nastała taka przedziwna era, ze nie tylko kobieta została pozbawiona prawa wyboru ale również została sprowadzona do roli inkubatora a jej rola dalsza jako matki spłaszczona i sprowadzona głównie do wymagań i oceny systemowej".

Zobacz też:

"Rolnik szuka żony 9": Szykują się zaręczyny? Już dziś świąteczny odcinek

Michał Wiśniewski żegna się z programem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Omar Sangare: Przed laty dokonał coming outu! Teraz wychowuje syna

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy