Aneta Zając pokazała synów! Jeden z nich przeszedł ogromną metamorfozę

Aneta Zając, czyli Marysia Domańska z serialu "Pierwsza miłość", od 11 lat jest szczęśliwą mamą bliźniaków - Roberta i Michała. Ostatnio na Instagramie aktorki pojawiło się aktualne zdjęcie jej synów. Okazuje się, że jeden z nich mocno zaszalał z fryzurą. Poniżej znajdziecie uroczą fotografię!

Aneta Zając: Mama i aktorka

Aneta Zając to jedna z najjaśniejszych gwiazd serialu "Pierwsza miłość". Aktorka w produkcji Polsatu występuje od pierwszego odcinka, a losy granej przez nią postaci często były mocno zawiłe. Zając brawurowo wciela się w postać Marii Domańskiej, która nowych odcinkach mierzy się z kolejnymi przeciwnościami.

Prywatnie Aneta Zając wiedzie o wiele spokojniejsze życie, będąc przede wszystkim mamą bliźniaków. Robert i Michał to owoce miłości aktorki i Mikołaja Krawczyka - aktora, który również występował w "Pierwszej Miłości".  Para była ze sobą przez długi czas, jednak finalnie ich drogi się rozeszły.

Reklama

Aneta Zając dość mocno chroni swoją prywatność, a na jej profilu rzadko znajdziemy zdjęcia, do których pozuje z synami. Ostatnio jednak gwiazda postanowiła zrobić wyjątek i na swoim profilu opublikowała uroczy kadr z bliźniakami. Okazuje się, że jej synowie bardzo wyrośli! Z zamieszczonej fotografii wynika, że chłopcy mocno się od siebie różnią - jeden z nich ma krótko przycięte włosy, natomiast drugi zapuścił bujną czuprynę. Pod postem aktorki zaroiło się od komplementów. Fani są zachwyceni relacją, jaka łączy mamę i synów.


swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Aneta Zając
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy