Andrzej Morozowski wrócił do telewizji. Podziękował widzom

Jakiś czas temu Andrzej Morozowski zniknął z anteny TVN, a jego nieobecność była spowodowana chorobą. Teraz dziennikarz wraca do prowadzenia "Tak jest" i dziękuje widzom za słowa troski i wsparcia.

Wczoraj, 18 czerwca 2024 roku, Andrzej Morozowski powrócił na antenę TVN jako prowadzący programu "Tak jest". Ostatni raz widzowie widzieli go w marcu bieżącego roku i niepokoili się o stan zdrowia prowadzącego. 

W kwietniu widzowie pytali o przyczynę nieobecności dziennikarza prowadzących "Szkła kontaktowego", którzy zdradzili, że Morozowski przeszedł pewien zabieg, po którym wtedy dochodził do siebie.

Andrzej Morozowski dziękuje widzom

Na początku programy "Tak jest" Andrzej Morozowski nawiązał do swojej nieobecności i podziękował widzom za troskę. 

"Zacznę od podziękowań wszystkim, którzy tak niepokoili się o moje zdrowie. Świadomość, że tak wiele osób trzyma kciuki za to, żebym wyzdrowiał, dodała mi sił. Jak widać, podziałało i mogę przestawić Państwu dzisiejszych Państwa i moich gości" - rozpoczął Morozowski. 

Reklama

Program "Tak jest" jest emitowany o 18 na antenie TVN24, a prowadzący wraz z zaproszonymi gośćmi omawiają bieżące sprawy polityczne i społeczne. 

Andrzej Morozowski związany jest ze stacją od początku jej istnienia, a program "Tak jest" prowadzi od kilkunastu lat. W przeszłości współpracował z Radiem Zet. 

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama